Зарахування на програми подвійних дипломів та академічного обміну (Німеччина, США)

ТРІРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

15 жовтня – 15 грудня – університети-партнери повинні номінувати студентів на навчання в університеті

УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК ВОРМС

Період подання заяв на програми обміну на літній семестр – 01 грудня 2018 р.
Період подання заяв на осінній семестр – 01 червня 2019 р.

УНІВЕРСИТЕТ КОБЛЕНЦА · ЛАНДАУ

Термін подачі – 15 березня 2019 (для наших студентів до 15 лютого 2019 р.)

УНІВЕРСИТЕТ КОНКОРДІЯ (ВІСКОНСИН / АНН АРБОР)

Плаваючий термін подачі заяв – студенти можуть подати в будь-який час. Якщо вони почнуть заняття в Україні, то ми можемо встановити строки навчання для проведення весняних занять.

УНІВЕРСИТЕТ МІННЕСОТА КРУКСТОН

Прийом заяв (весняний семестр) – 19 листопада 2018 р.

Прийом заяв (весняний семестр) – 12 липня 2019 р.

Шановні студенти-магістри!
Запрошуємо вас до новоутвореної групи задля більш ефективної комунікації студентів магістерських програм щодо розкладу, інтернатури/практики, працевлаштування, анонсів заходів, тощо:
(ConcordiaUA Master Programs): https://www.facebook.com/groups/1145063322336853/members/
Підключайтеся!

Хочете працювати, або вже працюєте в міжнародній компанії? Плануєте відкрити стартап? Бажаєте навчатися та стажувати в Німеччині, Польщі, США? Тоді Вам до нас на магістерську програму!

ПРОГРАМИ МАГІСТРІВ У ConcordiaUA 

  • Менеджмент
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Бізнес-адміністрування (МВА)

Програма магістра з бізнес-адміністрування (Master of Business Administration – MBA) в Українсько-американському університеті Конкордія  має міжнародну акредитацію відомої акредитаційної агенції FIBAA.

Програма MBA – це органічна і невід’ємна частина спільної  магістерської програми ConcordiaUA – «Менеджмент», яка має міжнародну спрямованість та є акредитованою Державною акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України.
Програма MBA є відомою та популярною програмою в міжнародній бізнес-освіті.

ПРОГРАМИ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ

ConcordiaUA пропонує спільні програми магістра з 

  • державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) – МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, інформаційний менеджмент (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент) 
  • Вищою школою управління охороною праці (Польща)– МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, управління проектами, психологія в міжнародному бізнесі
  • Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США)  – МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, MBA у сферах фінансів, міжнародного бізнесу, інновацій та підприємництва, менеджменту інформаційних систем, менеджменту охорони здоров’я та інші від нашого партнера.

ПРОГРАМИ АКАДЕМІЧНОГО ОБМІНУ 

Окрім спільних програм, ми продовжуємо розвивати програми академічного  обміну студентів-магістрів з нашими давніми партнерами: Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбер (США), Трірським університетом (Німеччина), Університетом прикладних наук (Вормз, Німеччина), Міжнародним американським університетом Ричмонд (Великобританія) та іншими.

Інтерв‘ю під час презентації Магістерської програми подвійних дипломів Українсько-американського університету Конкордія з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) 29 листопада 2017 р.

Denisse Mendoza

Moritz Hunzinger

Gert R Polli

Gisela Zimmermann

Paul Thomas

Olena Volovik