Шановні студенти-магістри!
Запрошуємо вас до новоутвореної групи задля більш ефективної комунікації студентів магістерських програм щодо розкладу, інтернатури/практики, працевлаштування, анонсів заходів, тощо:
(ConcordiaUA Master Programs): https://www.facebook.com/groups/1145063322336853/members/
Підключайтеся!

Абітурієнти, які не мають попередньої освіти в сфері бізнесу, мають можливість навчатися на підготовчому відділенні МВА. Особи, які раніше навчалися за спеціальностями в сферах юриспруденції, інженерії, комп’ютерних технологій, соціально-природничих наук та інших галузях, що не пов’язані з бізнесом, мають чудову можливість доповнити свою освіту ще й у сфері бізнесу, таким чином, поліпшити свої шанси професійного росту та розширити кар’єрні можливості.
Для багатьох випускників з юридичними та інженерними спеціальностями існує багато можливостей у бізнесі, та перешкодою на шляху успішного професійного росту часто стає брак знань і навичок в управлінні бізнесом. Програми ConcordiaUA допоможуть усунути прогалини в знаннях і забезпечать їх ефективне застосування в бізнесі. Успішне завершення окремих підготовчих предметів гарантує студенту вступ на програму МВА. ConcordiaUA пропонує окремі підготовчі курси, необхідні для вступу на навчання за програмою МВА.
Абітурієнти, які мають ступінь бакалавра, спеціаліста, магістра, рівноцінний у сферах, що не пов’язані з бізнесом, і не пройшли підготовчі курси МВА, повинні отримати консультацію в приймальній комісії ConcordiaUA.