Університетська програма для учнів середньої школи сформована згідно з навчальними планами інституту. Основні сфери навчання: іноземні мови, комп’ютерні та економічні курси.

Випускники програм мають переваги при вступі.

Навчання проводиться американськими та українськими викладачами, які отримали PhD, топ-менеджерами великих міжнародних компаній.

Бізнес-гра від ОVB Holding AE (Німеччина).

Запрошуємо Вас до участі у бізнес грі “Cashflow”!

“Cashflow” – це не просто гра, це ігровий тренінг, розроблений всесвітньо відомим бізнесменом та письменником Робертом Кіосакі. Гра триває 5 годин, під час яких Ви отримаєте нові знання та яскраві враження.

Гра розвиває фінансове мислення та фактично навчає основам фінансової грамотності.

Ви на практиці переконаєтеся, що фінансова свобода насправді означає, що Ваші щомісячні пасивні доходи перевищують Ваші щомісячні витрати. Також під час гри Ви дізнаєтеся, яким чином можна створити пасивний дохід в реальному житті.

До участі запрошуються учні старших (10-го та 11-го) класів! Чотири команди змагатимуться за звання найкращої. Максимальна кількість гравців у команді – 6.

Гра буде частково проводитися англійською мовою.

Гра передбачає, що учасники мають базове загальне уявлення про:

  • активні та пасивні доходи;
  • інвестиції;
  • акції;
  • аукціони;
  • кредити.

На переможців чекають подарунки та призи від ОVB Holding AE (Німеччина) та WIUU!

Гра відбудеться 6 лютого 2016 р. з 12:00 до 17:00 за адресою вул. Тургенєвська, 8-14.

Майстер-клас для школярів

Учні середніх шкіл мають можливість відвідати майстер-класи, де вони прослухають вступні курси з лідерства, бізнесу, маркетингу, інформаційних технологій, соціології та багатьох інших дисциплін.

Школярі можуть брати участь у майстер-класах з ділової англійської мови.

Усі зазначені вище предмети викладаються провідними викладачами англійською мовою.Також ми пропонуємо заняття з танців, співу, плавання та художньої майстерності.