Студентська Рада ВМУУ – це форма самоорганізації та самореалізації студентів впродовж навчального року. Наше студентське самоврядування є самостійною громадською діяльністю студентів, які в свій вільний від навчання час прагнуть розвивати та всіляко покращувати студентське життя. При бажанні кожен студент має право стати членом Студeнтської Ради та брати участь в організації різних заходів.

3720 DSC_9340

Студентська рада 2015-2016 н.р. Голова студради –Сердюк Женя

Активна участь у діяльності Студентської Ради допоможе вам повною мірою реалізувати себе в даних проектах та заходах. Діяльність Студентської Ради спрямована на поліпшення умов життя студентів у ВМУУ, навчального процесу, організації різноманітних проектів міжнародного, загальноукраїнського та місцевого характеру. Впродовж року Студентська Рада допомагає студентам в різних щоденних питаннях щодо навчання у ВМУУ та студентському житті. Організація культурно-масових заходів в та поза межами ВМУУ не дозволить нашим студентам сумувати в столиці України.

IMG_4373 copy IMG_4130 copy IMG_3797 copy

Після занять викладачі та співробітники завжди готові зустрітися зі студентами з метою надати допомоги, а також накреслити плани для майбутніх наукових досліджень, розвитку кар’єри чи просто провести час разом. Студентська рада ВМУУ це важливе співтовариство, яке допомагає студентам стати відповідальними й активними членами суспільства. Студентська рада допомагає обмінюватися ідеями, інтересами та проблемами студентів з професорами, деканами та ректором. ВМУУ по праву пишається своєю благодійною діяльністю. Студенти ВМУУ допомагають трьом дитячим будинкам. На додаток до своєї представницької функції студентська рада організовує заходи протягом року, такі, як конференції, зустрічі, екскурсії, спортивні змагання, студентські пікніки, свята і т.д.

Studrada
Студентська рада 2013-2014н.р.

image002  image001

ВМУУ успішно співпрацює з Музичною місією Києва (ММК). ММК була створена Роджером і Діаною МакМеррін у 1993 році. Метою ММК є проведення концертів у Києві та інших регіонах України, проведення американських турів, а також турів у Росії, Киргизстані, Казахстані та Узбекистані. Члени ММК завжди бажані гості в УАГІ ВМУУ.

Оскільки студенти ВМУУ зацікавлені в практиці англійської та німецької мов з носіями мови, був організований ROSE-клуб. У клубі студенти мають можливість говорити на теми, які їх цікавлять, і зустрічатися з носіями мови.

studrada003

Студентська рада 2010-2013 рр. Голова студради – Гівчак Тарас

Студрада стала організатором студентських проектів у соціальних мережах.

  • Проект «Київ у моєму житті»
  • Проект «Гордість і надія ВМУУ»
  • Проект «ВМУУ – старт успішній кар’єрі»