Graduates – 2020!

We congratulate our graduates – 2020 and wish them all the best!

Випуск -2020!

Випускники – 2020!Наші студенти-випускники завершають один з важливих етапів у своєму житті: закінчення навчання за ступенем вищої освіти, здобуття українського диплома бакалавра та міжнародного диплома ВВА, акредитованого незалежною європейською агенцією FIBAA.Більшість з них пройшла з нами тернисту, але таку цікаву дорогу впродовж 4 років. Були радість і сльози, знайомство з прекрасними викладачами та опанування складних «Математики», «Статистики», «Бухгалтерського обліку», «Економетрії» та цікавих і незвичних «Ділової англійської мови», «Історії індійської культури», «Бізнес-права», «Етики бізнесу», «Міжособового спілкування». І багато-багато інших дисциплін, які додавали цеглинки знань до умів, не завжди готових їх сприймати.Деякі приєдналися на чотирирічній дорозі в різні роки, але всі вони відчували турботу про них та постійну підтримку своїх однокурсників.Було не тільки навчання, але й цікаве студентське життя: міжнародне середовище студентів, зустрічі з бізнесменами майже всіх країн світу в університеті та Торгово-промисловій палаті України, студентські вечори, участь у різноманітних заходах київського студентства та перші наукові розробки, спортивні змагання.Але сьогодні це вже все пройдено й накреслено нові горизонти - магістратура! А ми хочемо сказати теплі слова подяки кожному нашому випускнику!Приєднуйтесь до нас! Добрих, теплих, жартівливих, бажаних слів повинно бути багато!!!Тож бажаємо тобі, випускнику, розсудливості й сил для подальшого дорослого життя. Нехай доля обдаровує тебе приємними сюрпризами, нехай легким і сонячним буде твій шлях. Бажаємо щасливих, гарних днів, доброго здоров'я, а ще яскравого маяка попереду, який допоможе не звернути з правильного, вибраного тобою шляху.

Опубліковано Ukrainian-American Concordia University - WIUU Середа, 10 червня 2020 р.