Liubov Zharova – сertified Trainer Project “Online Education for Sustainable Development”

Liubov Zharova, D.Sc. (Economics), Senior Researcher, Professor, Head of Department of International Economic Relations, Management and Business:

“Відтепер я офіційно сертифікована тренерка проєкту “Онлайн освіта для сталого розвитку”. Це був довгий шлях і цікавий досвід, у тому числі й організації заходів з адвокатування сталого розвитку для різних цільових аудиторій. Дякую за натхнення та підтримку Kateryna Prykhodko, Klaudia Shevelyuk, Сергій Горблюк та Зоя Гаркавенко

А ще сьогодні наш передовий Ukrainian-American Concordia University – WIUU і Асоціація малих міст України розповіли про напрями співпраці та провели презентацію онлайн курсу “Як діяти далі: держслужбовцям про сталий розвиток”. Курс викликав неабияку зацікавленість і заявок було подано вдвічі більше, ніж планувалось.

Для мене це був виклик – бо презентація для студентів і державних службовців – це дві великі різниці. Проте, I did it!

А в Університеті ще в докарантинні часи ми встигли провести конференцію “Сталий розвиток: погляд молоді” для залучення студентів до обговорення та дій.

Вйо до сталого розвитку!”