Alina Ngobeya, ConcordiaUA Associate Professor of the Department of General Studies:

“Дистанційна форма навчання- це чудова можливість залучити сучасні технології, які забезпечують взаємодію викладача та студентів в ході навчання. Під час карантину ми вперше зіткнулися з повною формою дистанційного навчання. Це передбачало:

– проведення лекцій в системі ZOOM;

– обговорення основних питань онлайн;

– контроль якості знань учнів за допомогою онлайн тестів;

– перевірка домашніх завдань дистанційно.

Навчання онлайн спонукало студентів до саморозвитку, дисципліни та відповідальності, оскільки взаємодія з викладачем була обмеженою.

Але також ми зіткнулися з деякими складнощами, такими як нестабільна робота інтернет зв’язку, інколи перевантаження  системи ZOOM і не готовність деяких студентів відповідально ставитись до дистанційного навчання.

Хочу зазначити, що дистанційна форма навчання є досить ефективною і може використовуватись не тільки під час карантину, але і в інших випадках, коли стаціонарне навчання неможливо.”