Tetiana Mirzodaieva – The choice was made right!

Tetiana Mirzodaieva, Ph.D., Associate Professor, National University of Food Technologies, student’s mom:

“Мій син –  Мірзодаєв Руслан, студент 3  курсу бакалаврської програми Міжнародні економічні відносини, освітньої програми Міжнародний бізнес. За 2 роки навчання в ConcordiaUA Руслан набув навички спілкування з міжнародною студентською та викладацькою аудиторією, суттєво підвищив знання англійської мови, навчився працювати з сучасними інформаційними ресурсами та має доступ до підручників університетів-партнерів ConcordiaUA в США та Німеччині.

Вже сьогодні він впевнено почувається в міжнародному середовищі і під час літніх канікул працює в німецькій логістичній компанії в м.  Мюнхен за студентською програмою Work and Travel.”