Online workshop from the company ВAT Ukraine

Запрошуємо студентів для проходження виробничої практики долучитися до онлайн-воркшопу від компанії BAT Україна.

Webinarium Camp — це серія вебінарів з практичними завдання від випускників програми Global Graduate компанії ВАТ.

З 13 по 15 липня п’ятдесят учасників:

– дізнаються, як реалізувати успішний проєкт;

– отримають практичні лайфхаки з користування програмою Excel;

– створять цікаві презентації, використовуючи функціонал програми PowerPoint на повну.

Кожен зі студентів матиме доступ до закритого чату учасників та можливість одразу застосувати отримані знання на практиці. На завершення організатори проведуть інтерактивне тестування, за результатами якого найкращі отримають сертифікати та брендовані подарунки.

Найкращі студенти отримають можливість пройти співбесіду та потрапити на стажування у сферах виробництва, маркетингу та фінансів від BAT Україна.

Участь можуть взяти студенти:

– яким виповнилося 18 років;

– зацікавлені у кар’єрному розвитку;

– мають бажання удосконалювати свої професійні навички.

Усі вебінари будуть проходити на платформі Zoom о 17:00.

Аби долучитися до проєкту, необхідно заповнити форму реєстрації: