We improve our knowledge of the German language

Dengub Sofiya, 2nd year student, educational program “Management”:

«Навчалася на дистанційному курсі German Language for Beginners Університету прикладних наук (Вормс,  Німеччина). Завдяки цьому курсу я покращила навички володіння німецькою мовою. А саме збільшення вокабуляру, повторення та вивчення нової граматики і найголовніше – говоріння. Наш викладач застосовував індивідуальний підхід до кожного учня, що допомогло уникнути певних бар’єрів в спілкуванні. На наших лекціях ми практикували правильну вимову та знайомились з культурою Німеччини. Ми слухали діалоги, проходили квізи та ознайомлювались с офіційно-діловим мовленням. Дуже полегшувало навчання те, що викладач вільно володіє необхідними технічними навичками.

Моїм побажанням та рекомендацією буде надати в майбутньому більше курсів мобільності, бо опановуються вони легко та швидко. Також, було б добре розробити розклад денний та нічний для закордонних студентів або тих, хто вчиться дистанційно».