Application for Ukrainian Future Students is Open until August 22, 2020

Be sure you have reserved your place at Concordia University Ukraine to study in English and learn International management and business from outstanding professionals. Admission for international students is open until December 15,2020.

Українсько-американський університет Конкордія, заснований 1997 року в м. Київ, запрошує на навчання тих, хто прагне здобути знання та практичний досвід у сфері ділової англійської мови, бізнес-спілкування, бізнес-адміністрування, міжнародного бізнесу, менеджменту, менеджменту IT, готельного бізнесу, охорони здоров’я, кібербезпеки, агробізнесу, міжнародних економічних відносин, економіки і пропонує програми бакалаврів, магістрів та Ph.D.
Мова навчання: англійська.

За результатами навчання студенти отримують два дипломи: державний та міжнародний.
Термін навчання: бакалавр, Ph.D. – 4 роки, магістр – 1,5 років.
Денна, заочна (дистанційна) форми навчання.
Стратегічним партнером та співзасновником університету є Concordia University Wisconsin, США. Дипломи ConcordiaUA визнаються в США та інших країнах світу завдяки міжнародній акредитації та партнерським програмам подвійних дипломів.
ConcordiaUA – єдиний в Україні університет, програми якого акредитовані FIBAA та якість освіти якого підтверджується членством у міжнародній групі якості CIOG при Раді з питань акредитації вищих навчальних закладів CHEA, США.
В нашому університеті навчаються студенти з 50 країн світу.
Більше про програми та деталі вступу тут: https://www.concordia.edu.ua/uk/vstup/
Чекаємо на вас!

Реєструйтеся!
Відповідаємо на всі ваші питання.
Телефонуйте нам: +380 (50) 331 42 95 (смс, Viber, WhatsApp, Telegram)
Пишіть нам: info@uacu.edu.ua