A university that prepares leaders

Yekaterina Rybalkina, I year student, speciality “International Economic Relations + BBA”:

«Ні для кого не секрет, що кожен одинадцятикласник мріє про своє студентське життя. Звісно, що я не виняток. Останній рік у школі я ретельно готувалася до вступу до вищого навчального закладу. Ходила на різні курси підготовки до ЗНО, зазубрювала всі формули. Як довго я чекала того, щоб переступити поріг омріяного вишу, і ось цей день настав. Нарешті я студентка Українсько-американського університету Конкордія, і я цим пишаюся. Я дуже вагалася перед тим, як подала сюди документи, адже цей університет приватний, а не державний ,тож я хвилювалася за диплом, який я одержу. Але  я швидко заспокоїлася після того, як керівник приймальної комісії мені все пояснив детально. Це дійсно університет європейського стандарту, і це не пусті слова. Після перших днів студентського життя  я зрозуміла, що найбільшою перевагою цього університету є індивідуальний підхід до кожного студента та турбота про його особистий успіх.  Це сучасна американська модель навчання, яка  гарантує отримання всіх необхідних для застосування у сфері бізнесу знань. Також можу сказати, що саме цей університет виховує справжніх лідерів, які готові до будь-яких викликів майбутнього. Щодо предметів, то, на щастя, усі вони важливі для мене як майбутнього економіста. І всі ці програми навчання – загальноосвітні та вузько спеціалізовані у сфері міжнародних економічних відносин, предмети, які спрямовані на розвиток наших інтересів та сильних сторін. Після перших лекцій з бізнесу для мене стало зрозуміло, що ConcordiaUA не тільки надає нам практичні навички, необхідні для набуття конкурентоспроможності на ринку праці після закінчення навчання, але ще знання, з якими ми з легкістю здійснимо  управління міжнародними проектами та власну підприємницьку  діяльність. Цей навчальний заклад відкриває перед випускниками весь світ без обмежень. Володіння англійською мовою на профільному рівні та ще й уміння користуватися знаннями з університету про основи бізнесу, маркетингу, менеджменту та економіки – це золотий квиток у життя. Чесно кажучи , я упевнена, що зробила правильний вибір.»