University friends

Yekaterina Rybalkina, I year student, speciality “International Economic Relations + BBA”:

«Я часто чула від своїх батьків про студентське життя, бачила, з яким захопленням вони розповідали про нього, і з нетерпінням чекала, коли ж і в мене почнеться така пора. І ось збулося: я студентка Українсько-американського університету Конкордія!  Пам’ятаю той день, коли я вперше переступила поріг свого університету. Які великі надії та сподівання! Нові знайомства, професійні викладачі й новий колектив. Чомусь найбільше хвилювалася про те, чи знайду спільну мову з одногрупниками, але мої тривоги були даремними. За цей короткий час у мене з’явилися нові друзі. Це веселі гомінкі хлопці та дівчата. Ми намагаємося проводити якомога більше часу разом навіть поза межами університету. Незважаючи на те, що ми всі різні, – нам завжди цікаво. З дівчатами ми разом ходимо до спортзалу, а хлопці часто нам влаштовують прекрасні прогулянки Києвом після лекцій. У нас уже з’явилися свої традиції: спершу зустрітися біля метро, попити смачної кави  або запашного чаю перед парами. Незважаючи на те, що фактично ми всі конкуренти в навчанні, бо кожен з нас  мріє стати професіоналом  у своїй сфері, ми охоче допомагаємо один одному. Ділимося інформацією або джерелами цієї інформації. Найбільша перевага ConcordiaUA є те, що тут навчаються діти навіть з інших країн, і їх рідна мова – англійська. Саме такий друг є  і в мене. Він проживає в Америці, але приїхав навчатися до Києва. Спілкуючись з ним, я покращую свій рівень англійської та дізнаюся багато нового та цікавого.

Студентське життя – різнобарвне, але ми всі з великим захопленням дивились американські фільми і вважали, що навчання в університеті – це постійні тусовки, вечірки і лише іноді навчання. Але це не так. Студентські роки – чудові, найяскравіші враження, спогади, пов’язані саме зі студентськими друзями, спільними походами по кав’ярнях Києва та різними приколами. Навіть атмосфера сесії і та потім буде згадуватися з ностальгією. Бо все, що ми проживаємо, – це назавжди!»