Liubov V. Zharova: Coach is the guarantee to innovative learning

Dr. Liubov V. Zharova, Head of  the International Economic Relations, Business & Management Department:

“Рік співпраці з проєктом «Онлайн освіта для сталого розвитку» від ПРООН (тепер сертифікований тренер онлайн програми), тренінги зі сталого розвитку для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка та державних службовців у співпраці із АММУ, вдосконалення програми для магістрів зі сталого розвитку для власного університету знайшли своє продовження у офіційній співпраці із Українською школою урядування (УШУ), що є закладом післядипломної освіти та належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби. УШУ наголошує, що мати правильних тренерів так само важливо, як розробити якісні та актуальні програми навчання. Вони переконані що саме знання та досвід тренерів дозволяють розробляти інноваційні та сучасні програми навчання.

Наразі проведено серію тернингів в рамках загальної професійної (сертифікатної) програми «Цілі сталого розвитку для публічних службовців». Програма створена за участі Національного агентства України з питань державної служби (НАДС), співорганізаторами програми стали Українська школа урядування, Програма розвитку ООН в Україні «Онлайн-освіта задля сталого розвитку», громадський проект Prometheus за сприяння Федерального уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Метою програми є підвищення спроможності публічних службовців аналізувати, формувати та реалізовувати публічну політику сталого розвитку територій на основі розбудови ефективного багаторівневого врядування в Україні.”