Internship at the University of Minnesota Crookston (USA)

Elina Vlasova, IV year student of the specialty “International economic relations”, took part in a double degree program with the University of Minnesota Crookston (USA).

Now Elina is successfully studying at the University of Minnesota Crookston and is actively involved in student life.

Her impressions:

«На літню практику мене взяли бізнес-менеджером в американське підприємство Boy Scouts of America. Якщо бути точніше, я була бізнес-менеджером в літньому таборі Ed Bryant Scout Reservation, який знаходиться в Вісконсіні. До моїх обов’язків входило управління кухнею та магазином, які прилягали до їх території, закупівля продуктів та необхідних речей, допомога з банком, робота з дрібним бюджетом, та бути правою рукою директора цього кемпінгу. Так вийшло, що решта персоналу цього табору складалася з таких студентів, як і я, тому колектив у нас був дуже дружний. За час роботи ми встигли з’їздити до Міннеаполісу на вихідні, на фестиваль штату, милуватися природою та багато чого іншого».