Стажування в Університеті Міннесота Крукстон

Еліна Власова – студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» навчається за програмою подвійних дипломів з Університетом Міннесота Крукстон.

Зараз Еліна успішно навчається в університеті Міннесота та бере активну участь в студентському житті.

Своїми спогадами та враженнями від участі в програмі стажування Еліна Власова ділиться з нами:

«На літню практику мене взяли бізнес-менеджером в американське підприємство Boy Scouts of America. Якщо бути точніше, я була бізнес-менеджером в літньому таборі Ed Bryant Scout Reservation, який знаходиться в Вісконсіні. До моїх обов’язків входило управління кухнею та магазином, які прилягали до їх території, закупівля продуктів та необхідних речей, допомога з банком, робота з дрібним бюджетом, та бути правою рукою директора цього кемпінгу. Так вийшло, що решта персоналу цього табору складалася з таких студентів, як і я, тому колектив у нас був дуже дружний. За час роботи ми встигли з’їздити до Міннеаполісу на вихідні, на фестиваль штату, милуватися природою та багато чого іншого».