Центр європейської та євроатлантичної інтеграції

24 серпня 2023 року в складі УАУК було створено Експертний центр європейської та євроатлантичної інтеграції (скорочена назва – „Центр «Україна-НАТО»”, англійською мовою – „Ukraine-NATO Center”). Метою діяльності Центру є сприяння підготовці України до набуття членства в НАТО та ЄС, об’єднання науковців, фахівців у сфері безпеки, органів державної влади, громадських організацій, а також формування в Україні та на міжнародному рівні експертного середовища для обговорення основоположних засад євроатлантичної інтеграції, обміну досвідом, поширення інформації, міжнародної співпраці.

Директором Центру Україна-НАТО та координатором міжнародних проєктів у секторі безпеки та оборони України є Сергій Вакарін, почесний доктор УАУК у сфері міжнародних відносин.

Наш університет співпрацює з багатьма відомими політиками, дипломатами різних країн та представниками бізнесу. Щорічно УАУК разом з міжнародними організаціями та друзями-партнерами організовує міжнародні конференції, вебінари, наукові симпозіуми.

Українсько-американський університет Конкордія є членом Німецько-українського товариства економіки та науки і його представником в Україні (м. Київ).