Керівництво та адміністрація

Ректор 

Романовський Олександр Олексійович

Доктор економічних наук, доктор педагогічних наук, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник,  академік Академії наук вищої школи, професор.

Детальніше...

Лауреат премії імені Ярослава Мудрого (2000), «Відмінник освіти України» (2000), нагороджений нагрудним знаком «За наукові досягнення» (2009 р.), Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2002) та Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти (2001), спільною почесною відзнакою Міністерств культури України і Грузії «Мости дружби. Україна – Грузія» (2005 р.). Має державні нагороди – Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2002), орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2006), орден «За заслуги» ІІ ступеня (2018).

Академік-секретар Академії наук вищої школи України.

Член-кореспондент Міжнародної кадрової академії.

Член Американської торговельної палати в Україні, Міжнародного трейд-клубу в Україні, представник Німецько-українського товариства економіки й науки в Україні.

У 1974 році закінчив з відзнакою факультет автоматики й обчислювальної техніки Київського інституту інженерів цивільної авіації. У 1979 р. захистив кандидатську дисертацію на здобуття ступеня кандидата технічних наук. У 2003 р. захистив докторську дисертацію з педагогічних наук, у 2014 р. – з економічних. З 1991 р. О.О.Романовський читає лекції в університетах і коледжах Великобританії (Лондон, Бірмінгем, Вулвергемптон), Німеччини (Мюнхен, Хайдельберг, Ганновер), США (Чикаго, Медісон, Вашингтон, Нью-Йорк, Вауватоса, Вітон, Урубано-Шампейн), КНР (Пекін, Тяньцзінь, Гуілін, Нанкін, Чанша та ін.).

Є автором понад 300 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 19 монографій, підручників, навчальних посібників, у тому числі з алгебри поліноміальних матриць, аналізу та синтезу електронних мереж, упровадження комп’ютерної техніки в закладах вищої освіти, автоматизації діяльності виробництва та управління адміністративною діяльністю підприємств і закладів, з міжнародної вищої освіти, інновацій в системі освіти, проблем підприємницької освіти, підприємницької діяльності в системі вищої освіти, теорії й практики підприємницьких ВНЗ світу тощо.

Віце-ректор 

Романовська Юлія Юріївна

Кандидат філологічних наук, професор.

Детальніше...

Удостоєна Почесного звання „Заслужений працівник освіти України” (2005 р.), Почесної грамоти Кабінету Міністрів України (2000 р.), Почесної грамоти Міністерства освіти і науки України (2000 р.). Нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня (2013 р.), орденом «Княгині Ольги» ІІ ступеня (2018 р.) нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України „Відмінник освіти України” (1995 р.) та «Софія Русова» (2005 р.). Має „Подяку Голови Київської міської державної адміністрації” (2001 р. та 2003 р.). Член європейського відділення Всесвітньої спілки англістів.

Закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов у 1974 р., аспірантуру при Київському державному педагогічному інституті іноземних мов. З 1974 р. працює в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова на посадах викладача, старшого викладача, доцента, професора й завідувача кафедри англійської філології. У 1993-1996 роках брала активну участь у створенні українсько-американського вищого закладу освіти, з 1997 року – віце-ректор першого в Україні спільного Українсько-американського гуманітарного інституту „Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні” (за сумісництвом).

У 1988 році підвищувала професійну мовну кваліфікацію у Кембриджському університеті (Великобританія).

Автор понад 115 наукових і навчально-методичних публікацій, серед яких 3 навчально-методичні комплекси з англійської мови для початківців «Let’s Start», 2 підручники з англійської мови і книга для вчителя «Английский язык. Тексты для чтения и аудирования. Упражнения по грамматике (для абитуриентов, слушателей курсов, студентов)», навчально-методичний посібник «Вивчаємо світ – навчаємось англійської!».

Співавтор рекомендованих МОНУ навчальних посібників «Досвід вищої освіти Сполучених Штатів Америки ХХ-ХХІ століття. Книга І. Гуманітарна та підприємницька підготовка американців» (2009 р.) та «Досвід вищої освіти Сполучених Штатів Америки ХХ-ХХІ століття. Книга 2. Особливості вищої освіти США кінця ХХ – початку ХХІ століття» (2010 р.), а також посібника «Perspectives on the History of the USA» (у співавторстві з Дж.Джонсоном) .

Проректор з навчально-методичної роботи

Кондратенко Любов Іванівна

Кандидат педагогічних наук, доцент.

Детальніше...

Проректор з навчально-методичної роботи, доцент кафедри інформаційних технологій та інновацій.

У 1975 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С.Пушкіна за кваліфікацією «вчитель української мови та літератури», а в 1980 р. цей ЗВО за кваліфікацією «вчитель російської мови і літератури». У 1988 р. захистила кандидатську дисертацію з педагогіки, присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук, у 1992 р. присвоєно вчене звання доцента. У 1997 р. закінчила докторантуру НПУ імені М.П.Драгоманова. З 1975 року – викладач, доцент Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна. З 1995 р. – декан психолого-педагогічного факультету Інституту регіонального управління. З 1997 р. – директор Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності. З 2010 р. – доцент Українсько-американського університету Конкордія (UACU).

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», медаллю МОН України «Софія Русова». Має Подяку Голови Київської міської державної адміністрації.

Проректор з наукової роботи

Верхогляд Ольга Олександрівна

Доктор філософії (Ph.D.), професор.

Детальніше...

Проректор з наукової роботи, професор кафедри загальноосвітніх дисциплін.

Викладає дисципліни: «Психологія», «Управління персоналом», «Організаційна поведінка».

Закінчила Миколаївський педагогічний інститут. У 2002 р. отримала ступінь магістра Далласької теологічної семінарії (США) та ступінь доктора філософії Техаського університету (США) «Texas A&M» у 2008 році. Дисертація на тему «Розробка нового індексу вимірювання якості людського капіталу для оцінки й прогнозування рівня економічного розвитку країн» отримала декілька престижних академічних нагород: «Краща дисертація року імені Malcolm S. Knowles Академії розвитку персоналу» (AHRD, USA), 2009; «Краща дисертація року кафедри адміністрування в освіті та розвитку трудових ресурсів університету Texas A&M» (EAHR Department, TAMU, USA), 2009. Працює професором у Українсько-американському університеті Конкордія (UACU) з 2009 року.

Проректор з міжнародних зв’язків, розвитку та організаційної роботи

Романовська Олександра Олександрівна

Кандидат педагогічних наук, доцент.

Детальніше...

Проректор з міжнародних зв’язків, розвитку та організаційної роботи, доцент кафедри загальноосвітніх дисциплін.

У 1998 р закінчила Київський державний лінгвістичний університет і здобула кваліфікацію вчителя англійської і німецької мов та зарубіжної літератури. У 2002 р. захистила кандидатську дисертацію «Фостерна сім’я Великої Британії як соціально-педагогічне середовище підтримки особистості дитини», з 2005 р. – доцент. Розпочала трудову діяльність у 1998 році. Працювала викладачем, старшим викладачем, доцентом Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. З 2006 року працює викладачем, завідувачем міжнародного відділу, директором Центру працевлаштування в Українсько-американському університеті Конкордія (UACU).

Автор 55 наукових і навчально-методичних публікацій, співавтор рекомендованих МОНУ навчальних посібників «Досвід вищої освіти Сполучених Штатів Америки ХХ-ХХІ століття. Книга І. Гуманітарна та підприємницька підготовка американців» (2009 р.) та «Досвід вищої освіти Сполучених Штатів Америки ХХ-ХХІ століття. Книга 2. Особливості вищої освіти США кінця ХХ – початку ХХІ століття» (2010 р.). Книга 3. Досвід вищої освіти Сполучених Штатів Америки ХХ-ХХІ століття. Особливості інноваційного розвитку сфери вищої освіти США другої половини ХХ – початку ХХІ століття» (2018).

Має Подяку Голови Київської міської державної адміністрації.

Декан факультету менеджменту та бізнесу, завідувач Відділу дистанційного навчання

Процун Наталія Михайлівна

Кандидат економічних наук, доцент.

Детальніше...

Доцент кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту, декан факультету менеджменту та бізнесу, завідувач Відділу дистанційного навчання

Викладає дисципліни: «Основи дипломатії та дипломатична робота», «Дипломатичний протокол та етикет», «Основи бізнесу», «Стратегічний менеджмент».

З 2006 – 2011 рр. навчалася в Національному університеті державної податкової служби України на факультеті економіки та оподаткування. У 2010 році отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Міжнародна економіка» та здобула кваліфікацію бакалавра з міжнародної економіки. У 2011 році отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародна економіка» та здобула кваліфікацію магістра з міжнародної економіки.

У 2011 – 2014 рр. навчалася в аспірантурі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на кафедрі міжнародних фінансів.

У 2015 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Вплив міжнародного фінансового капіталу на інноваційний розвиток країн з ринками, що формуються» в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, присуджено науковий ступінь доктора філософії (к.е.н.) зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» (08.00.02). З 2015 року доцент Українсько-американського університету Конкордія (UACU).

Автор понад 20 наукових робіт, з них 9 – у фахових наукових виданнях. Брала участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях з питань реалізації та вдосконалення міжнародних економічних відносин. Є співавтором колективної закордонної монографії.

Сфера наукових інтересів: інноваційний розвиток міжнародних господарських структур; економіка країн, що розвиваються; інвестиції.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту

Жарова Любов Валеріївна

Доктор економічних наук, професор.

Детальніше...

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту, професор кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту.

Викладає дисципліни: «Макроекономіка», «Мікроекономіка», «Світова економіка», «Операційний менеджмент», «Основи менеджменту», «Міжнародний менеджмент».

Закінчила з відзнакою Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Менеджмент організацій». У 2005 році здобула ступінь кандидата наук із спеціальності «Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка». У 2007 році присвоєно звання старшого наукового співробітника із спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища». У 2013 році захистила дисертацію на тему “Макроекономічне регулювання природоохоронної діяльності: теорія, методологія, практика” та здобула науковий ступінь доктора економічних наук із спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища». Має сертифікати з підвищення кваліфікації курсів економічного спрямування англійською мовою.

Авторка більше ніж 150 наукових публікацій, у тому числі одноосібної монографії (http://nas.academia.edu/LiubovZharova).

Член редакційної колегії польського наукового видання «MIND» (Університет економіки та гуманітарних наук у м. Бєльсько-Бяла) і болгарських наукових журналів «Economics and Management» та «Entrepreneurship» (Південно-західний університет «Неофіт Рильський» у м. Благоєвград, Болгарія), виконавчий редактор міжнародного наукового журналу «Бізнес, економіка, сталий розвиток та інновації».

Співпрацювала з Державним фондом фундаментальних досліджень України, Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством економічного розвитку, Європейським банком реконструкції та розвитку та Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Працює професором в Українсько-американському університеті Конкордія (УАУК) з 2017 року.

Завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін

Бевзо Галина Андріївна

Кандидат філологічних наук, доцент.

Детальніше...

Доцент кафедри загальноосвітніх дисциплін; завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін; завідувач підготовчого відділення.

Викладає дисципліни: «Етика бізнесу», «Українська мова як іноземна», «Ділова українська мова як іноземна».

Отримала диплом з відзнакою «Магістр філології» Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у 2012 році.

У 2015 році закінчила аспірантуру Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова зі спеціальності 10.02.17 – порівняльно-історичне та типологічне мовознавство.

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Джерела походження екологічної термінології в англійській та українській мовах» та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Завідувач кафедри інформаційних технологій та інновацій

Кінаш Анастасія Володимирівна

Кандидат фізико-математичних наук.

Детальніше...

Доцент кафедри інформаційних технологій та інновацій, завідувач кафедри інформаційних технологій та інновацій.

Викладає дисципліни: «Математика для економістів», «Бізнес-статистика», «Економетрія»

У 2013 році отримала диплом з відзнакою «Магістр прикладної та теоретичної статистики» Львівського національного університету ім. Івана Франка.

У 2013–2016 роках навчалася в аспірантурі Національного університету «Львівська політехніка».

У 2016 році захистила дисертацію за темою «Дисипативність неавтономних систем з марковськими переключеннями». Присуджено науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

З 2018 року працює в Українсько-американському університеті Конкордія (УАУК).

Є автором більш ніж 25 наукових публікацій.

Приймальна комісія

працює
щодня з 9-00 до 18-00
у суботу з 10-00 до 16-00
(неділя вихідний)

за адресою:
м. Київ, вул. Тургенєвська, 8–14,
кім. 1-4

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Соціальні мережі

Дізнатися більше!

Програма Подвійних Дипломів

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Дізнатися більше!