Пан Дітмар Штюдеман – відтепер є Почесним Канцлером Українсько-Американського Університету Конкордія (WIUU).

Ми з великою приємністю повідомляємо, що пан Дітмар Штюдеман – Посол ФРН в Україні (2000-2006), радник Президента України В.А.Ющенка (2006-2007), член правління Німецько-українського форуму та Німецько-українського товариства з економіки і науки, старший консультант Deutsche Bank – відтепер є Почесним Канцлером Українсько-Американського Університету Конкордія (WIUU).

Марк Робсон з університету Ратгерс відвідав ConcordiaUA

1 – 3 липня 2019 року в Українсько-американському університеті Конкордія перебувала делегація одного з найбільших університетів США – РАТГЕРС (Rutgers University) в особі члена Ради керуючих, заслуженого працівника, професора кафедри біології Інституту екологічних і біологічних наук Марка Грегорі Робсона (Mark Gregory Robson).

Помер колишній міністр культури України та голова наглядової ради Українсько-американського університету Конкордія Юрій Петрович Богуцький

Юрій Петрович Богуцький помер 14 травня після важкої хвороби. Був українськии політиком, Академіком Національної академії мистецтв України, Заслуженим діячем мистецтв України, професором, кандидатом філософських наук, директором Інституту культурології АМУ та радником Президента України.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлого.

Подвійні дипломи з США

Учора два наших студенти, які стали першими у нашій програмі подвійних дипломів бакалаврів з Університетом системи Міннесоти, успішно завершили навчання у США і отримали довгоочікувані дипломи. Це – Анастасія Кравченко та Богдан Шкіль.

Оголошено результати Олімпіади з ділової англійської мови – 2019!

19 квітня було оголошено результати щорічної Олімпіади з ділової англійської мови, яка відбулася у суботу 13 квітня 2019 року. Переможців привітали викладачі УАУК: Марія-Крістіна Ґваррера Маріані, Л. В. Жарова, Н. М. Процун і Г. А. Бевзо. Голова журі Нижник Т.В. оголосила імена переможців і учасників, які отримали додаткові нагороди.

ЗНО – 2019!

Blog Posts

The 20 latest Blog Posts

Portfolio
Сторінки

Available Pages

Categories
Monthly