Студентське життя

Українсько-американський університет Конкордія надає вищу освіту, яка допомагає студентам стати ефективними, підприємливими, конкурентоспроможними, високоморальними й відповідальними громадянами.

Культурне життя

Студентська рада Українсько-американського університету Конкордія допомагає студентам стати відповідальними й активними членами громади.

Студентська рада як голос студентства інституту сприяє ефективному донесенню своїх новітніх ідей, інтересів, нагальних потреб і проблем до керівництва й професорсько-викладацького складу.

Протягом року ConcordiaUA проводить різноманітні культурно-освітні, фізкультурні та розважальні заходи:

  • наукові конференції та дослідження
  • зустрічі з бізнесменами, політиками й дипломатами
  • семінари та майстер-класи з підприємництва
  • мовні конкурси й олімпіади
  • практика в міжнародних українських та зарубіжних компаніях, у Торгово-промисловій палаті України та Київській торгово-промисловій палаті
  • програми обміну та подвійних дипломів
  • спортивні змагання
  • оглядові екскурсії й подорожі
  • пікніки й свята

 

Кафетерії

До послуг студентів та слухачів підготовчого відділення є декілька харчових блоків, зокрема їдальня «Матусина кухня», де вони мають можливість недорого та смачно поїсти гарячу їжу, а також кав’ярня «Горький – Espresso Bar», де пропонують випити каву, перекусити бутербродами та відпочити на кріслах-трансформерах.

Гуртожитки

Наші студенти та слухачі підготовчого відділення за необхідності можуть поселятися в гуртожиток. Університет уклав договори з трьома навчальними закладами (НПУ імені М. П. Драгоманова, Київським національним університетом технологій та дизайну, Європейським університетом), і наші слухачі та студенти мають можливість обирати для себе більш зручний та відповідний свом запитам гуртожиток для поселення.

Спорт

В Українсько-американському університеті Конкордія студенти й працівники можуть активно провести час, підтримати фізичну форму й зайнятися спортом, взявши участь у захопливих фізкультурно-оздоровчих заходах. Нам є що запропонувати кожному.

До послуг наших студентів – приміщення Спорткомплексу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова: басейн, де кожен має змогу поплавати (або навчитися плавати), а також ігрові й тренажерні зали для проведення занять з фізичного виховання. Студенти грають у футбол, волейбол, баскетбол і тренуються у спортзалах. Нашою традицією стало проведення спортивних змагань на Кубок Університету, зокрема з футболу, баскетболу, плавання і легкої атлетики. На відкритих спортивних майданчиках відбуваються цікаві товариські заходи. Серед наших студентів – професійні спортсмени, які мають звання й розряди з плавання, велоспорту, фехтування, важкої атлетики та командних видів спорту.

Освіта за кордоном

 

Українсько-американський університет Конкордія успішно відкрив і продовжує удосконалювати спільні програми разом з Університетом Міннесоти – Крукстон (США), Університетом Конкордія Вісконсин/Енн-Арбор (США), Ратґерським університетом (США), Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) та Вищою школою управління охороною праці (м. Катовіце, Польща).

Кожна з цих програм надає студентам можливість навчатися у міжнародному середовищі, здобуваючи знання, уміння й навички в Українсько-американському університеті Конкордія та нашому університеті-партнері.

Якщо ви вже навчаєтеся в ConcordiaUA або плануєте стати нашим студентом, ви можете скористатися можливістю поєднати навчання в УАУК з отриманням ступеню бакалавра або магістра в США, Німеччині або Польщі. Головне – зробіть вірний вибір!

Програми академічного обміну

 

Окрім спільних програм, ми продовжуємо розвивати програми академічного обміну студентів-магістрів з нашими давніми партнерами: Університетом Конкордія Вісконсин/Енн-Арбор (США), Університетом «Іст Сентрел» (Оклахома, США), Трірським університетом (Німеччина), Університетом прикладних наук (м. Вормз, Німеччина), Міжнародним американським університетом Ричмонд (Великобританія) та іншими.

Фільми у п'ятницю

У приміщенні УАУК організовується щотижнева презентація автентичних американських та європейських фільмів англійською мовою з англійськими субтитрами. Після презентації студенти мають можливість взяти участь у подальших дискусіях. Фільми показуються регулярно по п’ятницях.

Спорт

Студенти Українсько-американського університету Конкордія беруть участь у спортивних змаганнях та іграх. Спортивні споруди, що використовуються студентами нашого університету, включають спортивний центр НПУ ім. М. П. Драгоманова з басейном і спортивними майданчиками, а також стадіон і спортивні зали.

Наставницька програма

Ментори наставницькоі програми нашого університету надають студентам консультації, поради щодо створення мереж, включаючи стажування та розвиток кар’єри. Це – служба підтримки для українських та іноземних студентів.

Бібліотека

Бібліотека надає додаткові освітні можливості студентам, зацікавленим в отриманні нових знань, де пропонують підручники, довідники, наукові статті, періодичні видання, аудіозаписи. Студенти, що навчаються за спільними програмами подвійних дипломів, мають повний доступ до ресурсів наших університетів-партнерів – бібліотеки, інтернет-ресурсів, платформи дистанційного навчання тощо.

Кар'єра

Радники з кар’єри консультують студентів про планування кар’єри та можливості працевлаштування. Вони організовують семінари з написання резюме, методів співбесіди та інших актуальних питань. Консультанти з кар’єри встановлюють зв’язок між кваліфікованими студентами ConcordiaUA та потенційними майбутніми роботодавцями і формують співпрацю між університетом та бізнес-спільнотою.

Бізнес-стажування

Бізнес-стажування було створено в Українсько-американському університеті Конкордія як крок до досягнення цілей стати провідним навчальним закладом у працевлаштуванні студентів. Основною метою стажування є надання студентам практичного досвіду в бізнесі відповідно до міжнародних та українських стандартів.

Благодійність

В Українсько-американському університеті Конкордія ми вважаємо, що успіх має вимірюватися життям, яке ми змінюємо. Підтримуючи благодійний фонд «Благомай», наші студенти мають можливість зробити свій внесок у чиєсь життя!

«Благомай» – це благодійна організація, започаткована студентами і випускниками Українсько-американського університету Конкордія. Місією фонду є залучення студентів УАУК до усвідомленої допомоги дітям у сиротинцях України. Наші студенти охоче беруть участь у різноманітних благодійних проектах та ініціативах, організованих благодійним фондом «Благомай».

Українсько-американський університет Конкордія випускає успішних висококваліфікованих спеціалістів вже понад 20 років.