Партнери

Університети

Університет Міннесоти

Крукстон, США

Бахчешехирський Університет

Туреччина

Казахсько-американський вільний університет

м. Усть-Каменогорськ, Казахстан

Schiller International University

США

Вісконсин, Анн Арбор

Університет Конкордія із США є співзасновником Українсько-американського університету Конкордія.

East Central University

Оклахома, США

Університет Ричмонд

м. Лондон, Великобританія

Університет прикладних наук

Вормс, Німеччина

Трірський Університет

м.Трір, Німеччина

Ратгерс Університет

США

Університет Кобленц- Ландау

Німеччина

НПУ ім. М.П. Драгоманова

Київ, Україна

Організації та Установи

CHEA/CIQG

Washington, D.C., USA

Даймонд FMS

-

Міжнародна асоціація ректорів педагогічних університетів Європи

Pearson

-

OVB Holding AG

Кельн, Німеччина

Академія вищої школи України

Торгово-промислова палата (ТПП) України

Co-Serve International

Орегона, США

Precedent Academics

Індіанаполіс, США

Німецько-українське товариство економіки та науки

Друзі

Почесний доктор, професор Адальберт Лота (Австрія/Швейцарія) – почесний генеральний консул (1999–2007) і виконуючий обов’язки торгового радника Федерального канцлера Австрії, почесний сенатор; директор компанії «Swarovski Holding AG». Почесний доктор філософії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, почесний доктор ділового адміністрування та почесний професор менеджменту Українсько-американського університету Конкордія.

Почесний доктор і професор Аксель Хаас (Німеччина) – керуючий партнер компанії «Arend Process Automation GmbH» (Arend Prozessautomation), викладач кафедри менеджменту Трірського університету (Німеччина), почесний доктор філософії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, почесний доктор міжнародного бізнесу та почесний професор з маркетингу та підприємництва Українсько-американського університету Конкордія.

Доктор Вольфганг Клее (Німеччина) – державний медичний радник (Санітетсрат), доктор медицини, почесний доктор, дипломований фахівець у галузі біології, відомий німецький дерматолог, біолог, член Німецько-українського товариства економіки та науки, почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія.

Доктор Ґеро фон Пельчрзім і Тренковіц (Німеччина) – відомий німецький юрист, доктор юридичних наук, магістр права, почесний професор права і відповідності Українсько-американського університету Конкордія.

Професор, доктор філософії Ґерт-Рене Поллі (Австрія) – міжнародний корпоративний і урядовий експерт з питань безпеки і стратегії з більш ніж тридцятирічним досвідом у цивільній, військовій, дипломатичній сферах і розвідці, а також у інших державних і приватних секторах економіки. Почесний професор розвідки, безпеки і протидії тероризму Українсько-американського університету Конкордія. Обіймав посади, зокрема, Голови служби корпоративної безпеки в компанії «Сіменс» (Siemens AG) і Голови служби розвідки австрійського уряду впродовж більше 6 років. Д-р Поллі є експертом з питань виявлення і аналізу потенційних ризиків і загроз (Threat Analysis), пов’язаних з поточними і майбутніми політичними труднощами і питаннями безпеки у Європі. Як експерта доктора Ґерта-Р. Поллі добре знає і шанує публіка й засоби масової інформації. Він працював і жив у зонах військового конфлікту, таких як Ірак, Сирія, Пакістан, і до вересня 2016 року мешкав у Турції. У середині 2017 року доктор Поллі опублікував популярну книгу, присвячену питанням європейської безпеки й розвідки. Ґерта-Р. Поллі часто запрошують телеканали та інші ЗМІ, щоб отримати кваліфіковану експертну оцінку або коментар на теми, пов’язані з політикою і безпекою.

Д-р Даглас Гарднер (США) – кол. Координатор-резидент системи ООН і Постійний представник Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні (2002–2005). Пан Гарднер має наукові ступені з економіки та англійської та ступінь магістра у галузі міжнародного управління. Почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія.

Професор, почесний доктор Джон С. Джонсон (США) – старший партнер компанії «Пресідент Академікс» (Precedent Academics, США), координатор докторських програм в Індіанському уесліанському університеті (штат Індіана, США) та Фінікському університеті (штат Арізона, США), запрошений лектор-професор і почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія.

Його Високоповажність Джон Едвард Гербст (США) – 5-й Надзвичайний і Повноважний посол Сполучених Штатів в Україні (2003–2006). Має ступінь бакалавра в галузі дипломатичної служби (1974) і ступінь магістра права і дипломатії (1978), почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія. 14 червня 2019 року пана Джона Е. Гербста призначено Почесним Президентом університету.

Його Високоповажність Дітмар Ґерхард Штюдеман (Німеччина) – відомий німецький дипломат, правник і економіст. Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні (2000–2007) у відставці, радник Президента України В. А. Ющенка (2006–2007); нині старший консультант «Дойче Банку» (Deutsche Bank), член правління Німецько-українського форуму та Німецько-українського товариства економіки та науки (м. Майнц, Німеччина). Почесний Канцлер і почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія з міжнародних відносин і дипломатії.

Доктор Елейн Сaрao (США) – доктор філософії (Ph.D.), член Ради директорів Українсько-американського університету Конкордія; радник Державного департаменту США за програмою «Franklin Fellows Program» як експерт з формування громадянського суспільства (м. Вашингтон, округ Колумбія; 2010–2013); радник Ректора і почесний доктор у галузі міжнародних відносин і суспільної дипломатії Українсько-американського університету Конкордія. Нині д-р Сарао представляє Українсько-американський університет Конкордія у Вашингтоні, округ Колумбія, як аналітик закордонних справ і стратег.

Доктор Йорн Хендрік Блок (Німеччина) – доктор економічних і суспільно-політичних наук (Dr. rer. pol.), дипломований економіст (Dipl.-Kfm.), професор кафедри менеджменту Трірського університету (Universität Trier, м. Трір, Німеччина), лектор-професор факультету прикладної економіки і асоціативний член Дослідницького інституту менеджменту (ERIM) Університету імені Еразма Роттердамського (Нідерланди). Докторська дисертація в галузі управління та економіки, запрошений професор Українсько-американського університету Конкордія. Член редколегії наукового журналу «БЕСЛІ» («Бізнес, економіка, сталий розвиток, лідерство та інновації»).

Пан Карл Бек (США) – директор Корпусу миру США в Україні (2001–2007), почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія.

Доктор Кенннет Грей (США) – декан американської програми (2001–2002; 2006–2007) і почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія.

Пан Ларс Гофман (Німеччина) – генеральний директор компанії «Americanet Travel Marketing and Publishing», фахівець з інтернет-маркетингу в Українсько-американському університеті Конкордія.

Почесний доктор нашого університету Леонід Макарович Кравчук (нар. 10 січня 1934 у селі Великий Житин, Волинське воєводство, Польська республіка, нині Рівненська область) – є першим народнообраним Президентом України після здобуття нею незалежності (1991–1994). Він був Головою Верховної Ради України у 1990–1991, Народним депутатом України у 1990–1991 та 1994–2006. Леонід Макарович Кравчук – Герой України (2001). З 1999 – співголова Всеукраїнського об’єднання демократичних сил «Злагода». Почесний Президент Міжнародного громадського об’єднання «Рівненське земляцтво». Почесний Голова Всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство» (з 1994). 3 2011 – Почесний Президент Фонду «Перспективна Україна». У січні 2016 запропонував надати Криму державну автономію у складі України, а Донбасу – «особливий статус». Багато уваги приділяє розбудові системи освіти Незалежної України, зміцненню іміджу та рейтингу української вищої освіти на міжнародному рівні. Активно підтримує українсько-німецькі ділові та гуманітарні стосунки, є почесним членом Німецько-українського товариства економіки та науки (DUG WW).

Почесний професор Майкл Русс (Німеччина) – видавець і генеральний директор топ-журналу «Frankfurt Rhein-Main» (чільне популярне видання Майн-Рейнського регіону ФРН), почесний доктор філософії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Волинська обл.); почесний професор журналістики Украінсько-американського університету Конкордія.

Професор Мара Сухолуцька (США) – доцент у галузі лінгвістики, директор глобальних досліджень Східно-Центрального університету (штат Оклахома), почесний доктор лінгвістики та міжнародної комунікації Українсько-американського університету Конкордія.

Доктор Маршал Крістенсен (США) – засновник і член керівної групи міжнародної фундації «Ко-Серв Інтернешнл» (Co-Serve International, штат Орегон, США), доктор філософії (Ph.D.), почесний професор Українсько-американського університету Конкордія.

Почесний професор і почесний доктор філософії Морітц Гунцінґер (Німеччина) – експерт з PR (Public Relations). Голова правління компанії у сфері мобільних платежів «Cashcloud» від 2016 р. З 2015 р. працював членом правління компанії-автомобільного виробника «Gemballa Holding», а в період з 2016 по 2017 роки – в/о генерального директора компанії «Mars One Ventures AG». Заступник голови Наглядової ради відомої парфумерної компанії «Brocard Group». До цього протягом 25 років був головою правління публічної компанії «Infas Holding AG» (раніше «Hunzinger Information»), був радником Європейської Комісії з питань співпраці з країнами Східної та Центральної Європи у команді тодішнього Віце-президента ЄС Мартіна Бангеманна. Отримавши свій диплом від першого Президента України Леоніда Михайловича Кравчука, д-р Гунцінґер має європейське визнання, почесні університетські титули і нагороди в Україні та в місті Києві. Має ступінь почесного доктора в Українсько-американському університеті Конкордія та Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. У 2008 році був призначений почесним сенатором Українського вільного університету (м. Мюнхен, Німеччина). З 2015 року – почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк, Волинська обл.). З 2014 року – професор із зв’язків з громадськістю та комунікації НПУ ім. М. П. Драгоманова (м. Київ) і перший іноземець у професорсько-викладацькому складі цього ЗВО. У 2017 році д-ра Гунцінґера було обрано членом Наглядової ради НПУ ім. М. П. Драгоманова. Почесний професор із зв’язків з громадськістю та комунікації, заступник голови Наглядової ради та координатор зв’язків з Європейським Союзом в Українсько-американському університеті Конкордія.

Пан Олександр Шунхер (Німеччина) – магістр психології, генеральний директор компанії «SWV Schweizer Werte Vermittlung GmbH».

Доктор наук, почесний професор Петер Шпарі (Німеччина) – генеральний секретар Німецько-українського товариства економіки та науки (м. Майнц, Німеччина), генеральний секретар Німецько-угорського товариства, віце-президент Європейського фонду “За заслуги перед Європою”, старший консультант Га́ґенського заочного університету (FernUniversität; м. Га́ґен, Німеччина). Доктор економічних наук, почесний доктор економіки і політології, почесний професор з PR (Public Relations) Українсько-американського університету Конкордія. Член редколегії наукового журналу «БЕСЛІ» («Бізнес, економіка, сталий розвиток, лідерство та інновації»).

Пан Пол Р. Томас (США) – радник Ректора Українсько-американського університету Конкордія, відомий бізнес-експерт і лектор у сфері економіки природних ресурсів і міжнародних фінансів. Пан Томас має ступінь магістра економіки (м.Санта Барбара, 1978). Як ад’юнкт-професор він читає лекції і проводить семінарські заняття з оцінки бізнесу, оцінювання активів і фінансового аналізу за програмою МВА, а також семінари з фінансування проектів, спрямованих на підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів для промислових підприємств і урядових установ. Від імені Інстуту оцінки (США) Пол Р. Томас розробляє і викладає курси у межах Програми професійного розвитку з Міжнародної оцінки оборотного капіталу. Партнер і президент компаній «IRE-США», «IRE-Україна», «Томас і Сімонова» (з 1995 року), Пол Р. Томас обіймає посаду керівника і консультанта, здійснюючи оцінку бізнесу й активів підприємств (земельних ресурсів, комерційної, житлової та промислової нерухомості, готелів і торгових об’єктів) відповідно до Міжнародних стандартів оцінки (International Valuation Standards), а також комплексну попередню експертизу і фінансову оцінку підприємств України, Росії та СНД, зокрема компаній, що проходять міжнародний аудит компаніями «великої четвірки». Серед клієнтів – «Ощадбанк», «Приватбанк», «Укрнафта», «Теу Телеком» (Daewoo Telecom) та багато інших чільних українських і зарубіжних компаній і підприємств. Має більше 45 публікацій, у т.ч. наукових статей у відомих фахових періодичних виданнях, присвячених проблемам промисловості, тез конференцій, експертних звітів тощо. У 1999 році пан Томас став почесним членом Українського товариства оцінювачів (Ukrainian Society of Appraisers) за видатний внесок у сферу оцінювання бізнесу України.

Пан Роджер Макмеррін (США) – президент фундації Music Mission Kiev (з 1995), засновник, художній керівник і головний диригент Київського симфонічного оркестру та хору (від 1993); почесний доктор Українсько-американського університету Конкордія.

Професор Стефан Шупбах (Німеччина) – дипломований фахівець з дизайну, почесний професор промислового дизайну Франкфуртського університету прикладних наук, запрошений професор Українсько-американського університету Конкордія.

Д-р Філіп Шмідт (Німеччина) – генеральний директор і засновник компанії «Konzeptberlin», стратегічний радник і керівник адміністративного апарату Парламенту ФРН (Бундестагу). Має ступінь магістра міжнародного бізнесу Тілбурзького університет (м. Тілбург, Нідерланди). Запрошений лектор-професор ConcordiaUA. Почесний доктор управління кадровими ресурсами та міжнародних відносин Українсько-американського університету Конкордія з 2018 р.

Почесний професор і доктор наук Ханс-Юрген Досс (Німеччина) – дипломований фахівець у галузі архітектури, відомий німецький архітектор і політик, почесний доктор економічних наук, почесний консул України в Німеччині, член німецького Бундестагу (1981–2002), президент Німецько-українського товариства економіки та науки, почесний доктор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Українського вільного університету (Німеччина), почесний професор економіки Українсько-американського університету Конкордія.

Професор, почесний доктор наук Хендрік Досс (Німеччина) – дипломований фахівець у галузі дизайну, викладач дизайну факультету медіа менеджменту Рейн-Манського університету прикладних наук (Німеччина), почесний доктор Київського національного університету технологій та дизайну, головний виконавчий директор інтернет-компанії «dosscom», член Ради директорів Німецько-українського товариства економіки та науки, запрошений професор Університету прикладних наук «EC Europa Campus» та Українсько-американського університету Конкордія.

Пан Юнус Емре (Німеччина) – президент Німецько-турецького товариства економіки та науки, член Національної інтеграційної комісії ХДС.

Д-р Ян Мецлер (Німеччина) – німецький політик і підприємець, працівник представник Парламенту ФРН (Бундестагу) з 2013 р., запрошений лектор-професор ConcordiaUA. Має ступені магістра з бінес-адміністрування (МВА) та міжнародного менеджменту. Почесний доктор дипломатії та міжнародних відносин Українсько-американського університету Конкордія з 2018 р.

Українсько-американський університет Конкордія випускає успішних висококваліфікованих спеціалістів вже понад 20 років.