Світовий торговий центр Київ (WTC Київ)

Світовий торговий центр Київ – це незалежна організація, що об’єднує бізнес, промисловість, державні установи та представників муніципалітетів для відновлення економіки України. WTC Київ є членом Асоціації WTC, і завдяки своїй мережі з понад 330 Світових торгових центрів у понад 90 країнах, WTC Київ пов’язує український бізнес з міжнародним фінансуванням, стратегічними партнерами та каналами дистрибуції.

Меморандум про взаєморозуміння між Українсько-американським університетом Конкордія (УАУК) та WTC Київ був підписаний у червні 2021 року. Відповідно до цього Меморандуму УАУК є ексклюзивним постачальником освітніх послуг для програм на здобуття ступеня BBA та MBA, програм подвійних дипломів, професійної освіти та програм професійної сертифікації для бізнесу, уряду та соціального сектору.

Також у квітні 2021 року студенти ConcordiaUA мали можливість долучитися до обговорення важливих інвестиційних питань з президентом WTC Київ Генрі Штеренбергом, який провів онлайн лекцію.

Ми з нетерпінням чекаємо нових спільних проектів!