Студентське життя

Розваги & Знання

Освіта

Отримай диплом!

Соціум

Нові друзі!

Практика

Стань найкращим!

Ми чекаємо на Вас!

Прийом заявок на 2019 рік вже відкрито!

Ми не просто надаємо студентам знання та досвід. Ми допомагаємо їм досягти успіху в кар’єрі – відкрити те, чим вони будуть захоплюватися і наважаться керувати.

Про наш університет

Наш університет є популярним серед студентів з усього світу, завдяки чому є платформою для обміну культурним досвідом. Наразі в Українсько-американському університеті Конкордія навчаються студенти з 43 країн світу.

Університет Конкордія – український університет з американським корінням, що вже 23 роки виховує фахівців міжнародного рівня з менеджменту та бізнес-адміністрування. Завдяки досвіду викладачів-практиків з усього світу та американському підходу до навчання сотні випускників уже знайшли своє місце на керівних посадах у компаніях-лідерах світового ринку.

Наші викладачі

Завжди відкриті до спілкування, наші викладачі та запрошені лектори є висококваліфікованими професіоналами у сфері бізнесу, що займають керівні посади у топових  міжнародних компаніях.

Подвійні дипломи

Участь у наших програмах подвійних дипломів – це незабутній досвід, який долучає студентів до міжнародного середовища (Німеччина, США, Польща).

Бакалаври та магістри

В університеті Конкордія ви отримаєте визнані на міжнародному рівні знання та диплом бакалавра або магістра, що відкриють двері у ваше видатне майбутнє.

Університетське життя

Університет Конкордія організовує різноманітні заходи протягом року, такі як зустрічі з бізнесменами, політиками, дипломатами, бізнес-семінари, стажування в міжнародних компаніях тощо.

Переваги
Саморозвиток
Партнери
Кар'єра

Чому Конкордія саме для тебе?

Подвійні дипломи, акредитовані в передових країнах світу, роблять наших студентів конкурентоспроможними у всьому світі спеціалістами.

Викладачі-практики, передаючи свій досвід, дозволяють зануритися в практичне бізнес-середовище, надають лише необхідну для вашої кар’єри інформацію, не витрачаючи час на те, що ніколи не знадобиться в роботі.

Саморозвиток

Університет Конкордія проводить безліч заходів, спрямованих на розвиток наших студентів.
– Конференції
– Лекції іноземних бізнесменів
– Спортивна діяльність
– Бібліотека

Наш університет є затребуваним серед студентів з усього світу, завдяки чому є платформою для обміну культурним досвідом.

Партнери

Університет Конкордія, інтегрований у світове бізнес-суспільство, має велику кількість партнерів і проводить програми обміну студентів з передовими університетами світу.
Партнери, що вже готові брати участь в твоєму навчанні, – це: Concordia University Wisconsin, University of Minnesota, University of Koblenz-Landau, University of Occupational Safety Management, Rutgers University and others. Натисніть тут для того, щоб переглянути усіх партнерів.

Кар'єра

Завдяки високому рівню знань та практичних навичок, що надає ConcordiaUA, наші випускники працюють на керівних посадах у таких міжнародних компаніях, як: Porsche Finance Group, Deutsche Bank Ukraine, L’Oreal Ukraine, METRO Cash&Carry Ukraine, Citibank Ukraine, а також упевнено створюють власний бізнес.

Українсько-американський університет Конкордія випускає успішних висококваліфікованих спеціалістів вже понад 20 років.