Сумуємо за вами 💕

Шановні викладачі, студенти та друзі ConcordiaUA,
Бажаємо вам усього найкращого у цей неспокійний час, де б ви не знаходилися.
Через ситуацію, що склалася в Україні та світі, ми повністю перейшли на дистанційний формат.
У нас є платформа дистанційного навчання, тому перехід на 100% онлайн-навчання відбувається досить плавно та легко. Сподіваємося, що система буде працювати добре, хоча навантаження сьогодні величезне.
Будемо раді почути ваші ідеї, що саме ми можемо зробити задля того, щоб цей період карантину минув цікавіше і приємніше.
Всі відділення університету працюють дистанційно. Черговий співробітник офісу буде присутній 18-20 березня (+380442368184).
Вся інформація та комунікація щодо навчання студентів здійснюється на платформі дистанційного навчання.
Інформацію щодо вступу-2020, Олімпіади з ділової англійської мови (3 квітня 2020 р.) та всіх нагальних питань можна отримати:
info@uacu.edu.ua
+380503314295
Інформація для студентів доступна за адресою:
dean@uacu.edu.ua
+380503312473
Бережіть себе та будьте здорові!)

Ми чекаємо на Вас!

Прийом заявок на 2020 рік вже відкрито!

Ми не просто надаємо студентам знання та досвід. Ми допомагаємо їм досягти успіху в кар’єрі – відкрити те, чим вони будуть захоплюватися і наважаться керувати.

Про наш університет

Наш університет відомий серед студентів з усього світу. Наразі в Українсько-американському університеті Конкордія навчаються студенти з 43 країн. Тут вам допоможуть започаткувати стартап, відкрити свій власний бізнес, спробувати себе в міжнародній компанії, знайти друзів та колег на майбутнє вже в студентські роки!

Університет Конкордія – український університет з американським корінням, що вже 23 роки виховує фахівців міжнародного рівня з менеджменту та бізнес-адміністрування. Завдяки досвіду викладачів-практиків з усього світу та американському підходу до навчання сотні випускників уже знайшли своє місце на керівних посадах у компаніях-лідерах світового ринку.

Наші викладачі

Завжди відкриті до спілкування, наші викладачі та запрошені лектори є висококваліфікованими професіоналами у сфері бізнесу, що займають керівні посади у топових  міжнародних компаніях.

Подвійні дипломи

Участь у наших програмах подвійних дипломів – це незабутній досвід, який долучає студентів до міжнародного середовища (Німеччина, США, Польща).

Бакалаври, магістри та Ph.D.

В університеті Конкордія ви отримаєте визнані на міжнародному рівні знання та ступені бакалавра, магістра або Ph.D., що відкриють двері у ваше успішне майбутнє.

Університетське життя

Університет Конкордія організовує різноманітні заходи протягом року, такі як зустрічі з бізнесменами, політиками, дипломатами, бізнес-семінари, стажування в міжнародних компаніях тощо.

Переваги
Саморозвиток
Партнери
Кар'єра

Чому Конкордія саме для тебе?

Подвійні дипломи, акредитовані в передових країнах світу, роблять наших студентів конкурентоспроможними у всьому світі спеціалістами.

Викладачі-практики, передаючи свій досвід, дозволяють зануритися в практичне бізнес-середовище, надають лише необхідну для вашої кар’єри інформацію, не витрачаючи час на те, що ніколи не знадобиться в роботі.

Саморозвиток

Університет Конкордія проводить безліч заходів, спрямованих на розвиток наших студентів.
– Конференції
– Лекції іноземних бізнесменів
– Спортивна діяльність
– Бібліотека

Наш університет є затребуваним серед студентів з усього світу, завдяки чому є платформою для обміну культурним досвідом.

Партнери

Університет Конкордія, інтегрований у світове бізнес-суспільство, має велику кількість партнерів і проводить програми обміну студентів з передовими університетами світу.
Партнери, що вже готові брати участь в твоєму навчанні, – це: Concordia University Wisconsin, University of Minnesota, University of Koblenz-Landau, University of Occupational Safety Management, Rutgers University and others. Натисніть тут для того, щоб переглянути усіх партнерів.

Кар'єра

Завдяки високому рівню знань та практичних навичок, що надає ConcordiaUA, наші випускники працюють на керівних посадах у таких міжнародних компаніях, як: Porsche Finance Group, Deutsche Bank Ukraine, L’Oreal Ukraine, METRO Cash&Carry Ukraine, Citibank Ukraine, а також упевнено створюють власний бізнес.

Українсько-американський університет Конкордія випускає успішних висококваліфікованих спеціалістів вже понад 20 років.