Різдвяний прийом

8 січня 2018 р. пан Морітц Гунцінґер, почесний професор з PR та комунікації, координатор від Європейського Союзу Українсько-Американського Університету Конкордія відвідав Різдвяний прийом, який був організований Його Святістю, Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом.

Інтерв‘ю з паном П. Томасом

Індустрія освіти – це експортний бізнес України – Пол Томас, американський бізнесмен в Україні, радник Українсько-американського університету Конкордія (колишнього ВМУУ)

Наш студент ІІ курсу спеціальності Менеджмет та міжнародної програми ВВА взяв участь у зустрічі Молодіжної платформи Українсько-турецького культурного центру “Сяйво”

23 грудня 2017 року в Українсько-турецькому культурному центрі «Сяйво» пройшла зустріч Молодіжної платформи. До участі в заході долучилися такі поважні гості, як, голова правління названого центру професор Володимир Сергійчук, перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині і співзасновник «Сяйва» Ігор Турянський, декан факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Богдан Андрусишин і відомий український письменник Андрій Курков. Молоді вчені отримали чудову нагоду обмінятися думками зі старшими й досвідченішими колегами, котрі дали їм чимало корисних настанов, якими вони зможуть скористатися у подальшому.

У «СЯЙВІ» ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ МОЛОДІЖНОЇ ПЛАТФОРМИ

У «СЯЙВІ» ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ МОЛОДІЖНОЇ ПЛАТФОРМИ 23 грудня 2017 року в Українсько-турецькому культурному центрі «Сяйво» пройшла зустріч Молодіжної платформи. До участі в заході долучилися такі поважні гості, як, голова правління названого центру професор Володимир Сергійчук, перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині і співзасновник «Сяйва» Ігор Турянський, декан факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Богдан Андрусишин і відомий український письменник Андрій Курков. Перше засідання Платформи, що розпочалося з промов іменитих гостей, було присвячено обговоренню першочергових питань на кшталт принципів функціонування Платформи, мети її діяльності, перспектив реалізації спільних проектів з іншими організаціями, а також внеску Платформи у навчання і кар’єру майбутніх молодих науковців. Після дискусії на ці теми голова Молодіжної платформи доктор політичних наук Олексій Якубін та Ярослав Телешун, його заступник і за сумісництвом голова Міжнародної асоціації студентів політичної науки, виступили перед присутніми із доповідями. Перша частина заходу завершилася фуршетом, де гостей частували турецькою пахлавою і пригощали смачним турецьким чаєм. Після фуршету учасники обговорення перейшли до другого засідання, в межах якого розглянули плани учасників Платформи на 2018 рік. Молоді вчені отримали чудову нагоду обмінятися думками зі старшими колегами, котрі дали їм чимало корисних настанов щодо можливих заходів та ефективних методів провадження діяльності, якими вони зможуть скористатися у подальшому.

Опубліковано Українсько – турецький культурний центр «Syaivo» 26 грудня 2017 р.

Веселий Новий рік у школі-партнері!

Весело та цікаво зустріли Новий 2018 рік учні Остерської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького: з піснями, конкурсами, танцями та солодощами.

 

 

Bonne année! Слухач підготовчого відділення ConcordiaUA Оусама бажає вам всього найкращого у Новому році!

Наші міжнародні студентки, Марта і Фейт, бажають вам всього найкращого у житті, веселого Різдва і благословенного року!

Наш студент Ніі з Гани говорить про ConcordiaUA

#International_students_about_ConcordiaUA

#International_students_about_ConcordiaUAOur international student Nii from Ghana

Опубліковано Ukrainian-American Concordia University – WIUU 28 грудня 2017 р.

Викладачі про Українсько-американський університет Конкордія – Гліб Буряк

Місце, де ви отримаєте знання, досвід і гідне ставлення з боку викладачів і колег.
Працюю викладачем декілька років, вражений підходом адміністрації до студентів.
Програма навчання цілісна й ґрунтовна і містить лише необхідні й практично застосовні дисципліни.
Ще одна позитивна риса: ВНЗ дбає про працевлаштування випускників і сприяє долученню студентів до бізнесу.
 
Blog Posts

The 20 latest Blog Posts

Portfolio
Сторінки

Available Pages

Categories
Monthly