От і закінчився академічний рік 2017-2018!

Підведемо коротенько підсумки, адже цього року відбулося чимало знакових для університету подій:

 • Ми здобули нового “старого” партнера, але тепер вже в якості співзасновника, Університет Конкордія – Вісконсин / Анн Арбор (США)
 • Змінили назву, і відтепер Вісконсинський міжнародний університет в Україні (ВМУУ) називають – Українсько-американський університет Конкордія (ConcordiaUA)
 • Започаткував, розвиваємо програми спільних дипломів бакалаврів та магістрів з університетом Міннесоти Крукстон (США), державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина), з нашим співзасновником Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор та зВищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).
 • Студенти із задоволенням беруть участь в міжнародних програмах академічної мобільності, адже університет пропонує такі програми в Університеті Тріра (Німеччина), Університеті прикладних наук у Вормзі (Німеччина), Університеті менеджменту Варни (Болгарія), Американському університеті Річмонд (Великобританія) то інших
 • Підтвердили міжнародну акредитацію FIBAA нашої програми MBA на наступні 7 років
 • Підтвердили українську державну акредитацію напряму Бакалавр з менеджменту
 • Успішно провели річну Програму з Американських студій
 • 25 січня 2018 р. був підписаний МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Українсько-американським університетом  Конкордія (Україна) та HMC Projects у центральній та східній Європі (Велика Британія), що має на меті об’єднати зусилля для ефективної реалізації британської стипендіальної програми, яка надає можливість обдарованим українським школярам отримати повну або часткову стипендію на дворічне навчання у приватних школах–пансіонах Великої Британії за програмою «шостого класу» із складанням міжнародних іспитів. Наш університет є координатором проектів HMC в Україні, успішно організував відбір першої групи українських учнів, які вже з вересня 2018 року почнуть навчання в приватних школах Великобританії.
 • Провели чергову Олімпіаду з ділової англійської мови, переможці отримали стипендії на навчання в нашому університеті
 • Підготували концепцію наукового журналу “Біснес, економіка, сталий розвиток, лідерство та інновації”, підготували необхідну документацію та подали на реєстрацію до Міністерства юстицііі
 • 25 січня 2018 року Українсько-американський університет Конкордія став членом всесвітньо відомої організації у сфері забезпечення якості, прозорості та цілісності вищої освіти – Міжнародної групи якості CHEA  – CHEA International Quality Group (CIQG) 
 • 10 липня 2018 року університет підписав Меморандум про співпрацю з компанією SocialBoost, метою якого є взаємовигідна співпраця в галузі освіти, інтернатури та кар’єрного розвитку
 • Ми ввійшли в 10 найкращих закладів вищої освіти приватної форми власності! https://osvita.ua/vnz/rating/25714/
 • Здобули  5 місце у Рейтингу закладів вищої освіти (державних і приватних) за балом сертифікатів ЗНО абітурієнтів, які вступили на контракт у 2017 році (за версією Вступ.ОСВІТА.UA: Найбільший бал ЗНО на контракт) http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59045/. Студентів по ЗНО вступило не так багато, але і наші іноземні студенти, які не складають ЗНО, теж мають хороші показники!
 • Запровадили електронну форму мідтермів та семестрових видів контролю
 • Продовжували навчати студентів, англійською мовою, як і протягом попередніх 20 років протидіяли списуванню, плагіату, перескладанню іспитів та іншим видам корупції 

 

Чекаємо на талановитих абітурієнтів і цього року!

З найщирішими вітаннями

ректор, доктор економічних наук, доктор педагогічних наук, професор

Романовський О.О.

 

  

Повторна акредитація програми MBA

6 липня 2018 року програма МВА в Українсько-Американському університеті Конкордія ще раз була акредитована Міжнародною акредитаційною Агенцією (FIBAA) на майбутні 7 років. Акредитаційна комісія FIBAA поважається у світовому бізнесі та академічних колах. Метою FIBAA є підвищення якості та прозорості в освіті та науці шляхом надання сертифікатів якості освітнім програмам та навчальним закладам у сферах вищої освіти з метою подальшого професійного розвитку. Той факт, що ConcordiaUA отримала цю акредитацію, є підтвердженням якості програми МВА. Практичні переваги, які можуть отримати випускники МВА, численні, включаючи збільшення можливостей кар’єрного росту та безперервної освіти в Європі та США.

Висока нагорода!

Колектив Українсько-американського університету Конкордія щиро вітає ректора РОМАНОВСЬКОГО  Олександра Олексійовича з високою державною нагородою – Орденом ЗА ЗАСЛУГИ другого ступеня.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№188/2018 від 27 червня 2018 року

«Про відзначення державними нагородами України»

http://www.president.gov.ua/documents/1882018-24410

Знайомимося з культурою Китаю

Представники ConcordiaUA відвідали урочистий захід “Чарівний шовковий шлях” на запрошення Посольства КНР в Україні.

 

 

ВИПУСК 2018

Церемонія вручення дипломів ConcordiaUA 2018 відбудеться 22 червня 2018 р. о 14.00.
З нетерпінням чекаємо зустрічі з бакалаврами  та магістрами ConcordiaUA, студентами, батьками та друзями, гостями, випускниками, викладачами та персоналом!
Адміністрація ConcordiaUA

Нагородження почесного професора Стефана Велка нагрудним знаком “ЗНАК ПОШАНИ” від київського міського голови

Онлайн-зустріч з представниками Українсько-американського університету Конкордія.

Про цей унікальний заклад вищої освіти розповідають: декан факультету менеджменту та бізнесу, кандидат економічних наук, доцент Н.М. Процун; організатор Олімпіади з ділової англійської мови, координатор Британської програми для школярів, старший викладач Т.В. Нижник та відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Л.І. Кондратенко.

Під час онлайн-зустрічі ви дізнаєтесь:

✅ особливості навчання в ConcordiaUA (англійська мова викладання, американська система організації навчального процесу);
✅ можливість участі у програмі подвійних дипломів бакалавра з Університетом Міннесоти (США);
✅ умови участі в програмах стажування та обміну студентів з університетами Німеччини;
✅ перспективи працевлаштування;
✅ умови вступу до університету.

#ЩастиНаЗНО!

30 травня о 12.00 ми запрошуємо абітурієнтів на останню сесію з підготовки до ЗНО з англійської, яку проведе з вами сертифікований експерт-тренер з підготовки до незалежних тестів з англійської мови, викладач англійської, English Composition, академічного письма Українсько-американського університету Конкордія – Світлана Марченко. Ця сесія безумовно додасть вам знань, впевненості та навичок, сприятиме вашому успіху на ЗНО 1 червня.
#ЩастиНаЗНО!

Реєструйся!

Запрошуємо на онлайн-зустріч з представниками Українсько-американського університету Конкордія.

👫Про цей унікальний заклад вищої освіти розкажуть:

– декан факультету менеджменту та бізнесу, кандидат економічних наук, доцент Н.М. Процун;

-організатор Олімпіади з ділової англійської мови, координатор  Британської програми для школярів, старший викладач Т.В. Нижник;

– відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Л.І. Кондратенко.

🏆Під час онлайн-зустрічі ви дізнаєтесь:

✅ особливості навчання в ConcordiaUA (англійська мова викладання, американська система організації навчального процесу);

✅ можливість участі у програмі подвійних дипломів бакалавра з Університетом Міннесоти (США);

✅ умови участі в програмах стажування та обміну студентів з університетами Німеччини;

✅ перспективи працевлаштування;

✅ умови вступу до університету.

💬Приєднуйтесь та ставте питання спікеру в режимі онлайн. Чудова можливість спілкуватись із представником вишу, не виходячи з дому!

Реєструйся!

Blog Posts

The 20 latest Blog Posts

Portfolio
Сторінки

Available Pages

Categories
Monthly