Історія Конкордіі в Україні

Українсько-американський університет Конкордія був створений в 1997 році як Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет в Україні”.

У 2017 році наш довгостроковий партнер Університет Конкордія Вісконсин / Анн-Арбор (https://www.cuw.edu, https://www.cuaa.edu) став офіційним співзасновником Українсько-американського університету Конкордія. Для нас велика честь, що наш співзасновник погодився на використання слова-символа “Конкордія” в нашому новому імені! Сенс слова Concordia – консенсус, угода, мир – набуває все більшого значення і ваги в історичному розвитку світу, країн, суспільства та особистості.

Українсько-американський університет Конкордія є ліцензованим та акредитованим Міністерством освіти і науки України та Державною акредитаційною комісією України, а також Міжнародною акредитаційною фундацією FIBAA щодо програм бакалаврів, магістрів денної та дистанційної форми, програм для іноземних студентів, а також програм підвищення кваліфікації та підготовчого відділення.

Наша місія

Українсько-американський університет Конкордія надає вищу освіту, яка допомагає студентам стати ефективними, підприємливими, конкурентоспроможними, високоморальними й відповідальними громадянами.

Завданням Університету Конкордія в Україні є створення стимулюючого мультикультурного середовища для професорсько-викладацького складу та студентської спільноти.

Програми, які орієнтовані  на міжнародний бізнес та менеджмент, розраховані для задоволення потреб професіоналів та лідерів світового співтовариства 21-го століття.

Наше гасло

Так моральності, так прозорості, так інноваціям, технологіям і якості Ні корупції, ні плагіату, ні бюрократії!

Наш слоган

Et Super Omnes Sit Iustitiae Et Honor

Конкурентоспроможні спеціальності

Навчання англійською мовою

Якісна он-лайн підтримка навчального процесу

Зіркові викладачі, що працюють в міжнародних топ-компаніях

Подвійні програми з відомими університетами США та Німеччини

Американські підручники

Практика та сприяння працевлаштуванню

Навчання та практика за кордоном

Інтернаціональне середовище

Наш університет є популярним серед студентів з усього світу, завдяки чому є платформою для обміну культурним досвідом.  Наразі в Українсько-американському університеті Конкордія навчаються студенти з 43 країн світу.

Конкордія  інтегрована у світове бізнес-середовище, має велику кількість партнерів і проводить програми подвійних дипломів та обміну студентів з передовими університетами світу.

Чому Конкордія?

Щоб конкурувати на міжнародній арені, потрібна освіта світового рівня. У університеті Конкордія ви отримаєте визнані на міжнародному рівні знання та диплом, які відкриють двері для вашого видатного майбутнього.

Ми допомагаємо нашим випускникам стати конкурентоспроможними, добре освіченими, кваліфікованими фахівцями, які позитивно впливають на міжнародний розвиток.

Програми подвійних дипломів

Участь у наших програмах подвійних дипломів – це незабутній досвід, який пропонує широкий спектр переваг:

• можливість отримати два дипломи
  • навчання у міжнародному співтоваристві та набуття досвідубізнес-середовища
  • викладачі з усього світу
  • доступ до найбільших бібліотек, баз даних, електронних ресурсів та університетських публікацій
  • доступ до спортивних заходів
  • розваги (концерти, галереї, виставки).

Наші викладачі

Завжди відкриті до спілкування, наші викладачі та запрошені лектори є висококваліфікованими професіоналами у сфері бізнесу, що займають керівні посади у топових  міжнародних компаніях.

Випускники університету Конкордія

В університеті Конкордія на регулярній основі надаються послуги з консультування, стажування та сприяння працевлаштуванню студентів та випускників. Консультування з кар’єри та бізнес-стажування було започатковано як крок до досягнення цілей стати провідним навчальним закладом щодо розвитку кар’єри та конкурентоспроможності випускників. Основною метою стажування є надання студентам практичного досвіду в бізнесі відповідно до міжнародних та українських стандартів.

Наші випускники вже працюють на керівних посадах у таких міжнародних компаніях, як Porsche Finance Group, Deutsche Bank New York, L’Oreal Ukraine, МЕТРО Кеш енд Кері Україна, Citibank Ukraine, а також створюють свій власний бізнес.

Українсько-американський університет Конкордія випускає успішних висококваліфікованих спеціалістів вже понад 25 років.