BEC

Олімпіада з ділової англійської мови – 2019 проводиться Українсько-американським університетом Конкордія (УАУК).

Метою олімпіади є виявлення серед учнів шкіл переможців, які володіють достатніми знаннями й навичками з ділової англійської мови. Переможці олімпіади будуть зараховані в інститут поза конкурсом та із знижками в оплаті за навчання і отримають нагороди від організаторів.

Зареєструйся!

 

Дата проведення

Олімпіада проводитиметься 13 квітня 2019 року за адресою: вул. Тургенєвська, 8/14 (реєстрація відбудеться в ауд. 1-4, 1 поверх), початок о 10:00

Учасники

До участі в олімпіаді запрошуються учні старших класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Навчальний заклад може направити на Олімпіаду не більше п`яти учасників.

Зміст олімпіади

Олімпіада проходитиме в два етапи.

Перший етап – комп’ютерне (електронне) тестування. Мета цього етапу – виявити переможців, які мають гарні знання лексики з основних сфер бізнесу (напр., структура компанії, маркетинг, фінанси тощо), ділової англійської мови та міжкультурних норм ділового спілкування. Передбачаються завдання різних форм і типів, зокрема відновлення тексту, заповнення пропусків, вибір з кількох варіантів, виявлення та виправлення помилок тощо.

Другий етап змагання – це усна презентація будь-якої з уявних або реально існуючих в Україні компаній, зарубіжних або вітчизняних. Презентація може включати опис структури компанії, її діяльності, продукції, партнерів тощо. Оцінюватиметься вміння учасників структурувати текст презентації, використовувати наочність різних типів, відповідати на запитання, підсумовувати сказане, робити висновки тощо. Презентація готується як домашнє завдання учасниками від навчального закладу, представляється безпосередньо під час олімпіади і не повинна за тривалістю перевищувати 10 хвилин. Якщо презентація продовжуватиметься довше зазначеного часу, комісія має право зупинити учасників і зняти певну кількість балів.

 

Як подати заявку на участь в олімпіаді

Заявки мають надсилатися поштою або факсом на адресу УАУК або через реєстраційну форму. Підтвердити участь в олімпіаді можна за номерами, указаними нижче. Заявки на участь в олімпіаді прийматимуться до 12 квітня 2019 року.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14
кім. 1-4, приймальна комісія
тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49;
тел./факс: (+380 44) 486-06-66

e-mail: info@uacu.edu.ua