Олімпіада з ділової англійської мови

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ДІЛОВОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

УВАГА! У звязку з карантином Олімпіаду з ділової англійської мови – 2020 буде проведено онлайн у п’ятницю 3 квітня.

Натисніть на “Announcement”, щоб отримати більше інформації.

Announcement

 

Олімпіада з ділової англійської мови – унікальний конкурс, який Українсько-американський університет Конкордія (ConcodiaUA) проводить з 1999 року. Учасники Олімпіади повинні продемонструвати високий рівень знань і володіння комунікативними навичками з ділової англійської мови. Переможці отримують до 100% знижки в оплаті за навчання при зарахуванні до ConcordiaUA. Завантажити інформаційний лист.

 

Дата і місце проведення

Цьогорічна олімпіада відбудеться у суботу 4 квітня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14. Результати будуть оголошені у п’ятницю 10 квітня.

Учасники

До участі в Олімпіаді запрошуються учні старших класів середніх загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, які володіють англійською мовою на рівні В1–С1. Навчальний заклад може направити на Олімпіаду не більше п’яти учасників.

 

Жюрі

Членами Жюрі є викладачі ділової англійської мови і лектори, які читають лекції з менеджменту й бізнесу в ConcordiaUA, а також представники наших партнерів – університетів, видавництв, підприємств ті інших організацій.

 

Зміст і структура

Олімпіада проходить у два тури, які відбуваються протягом одного дня:

  • комп’ютерне тестування, що оцінюється максимум у 100 балів, і
  • усна презентація, яка також оцінюється максимум у 100 балів.

Найбільша кількість балів, які може отримати учасник – 200.

Перший тур – комп’ютерне тестування. Тест включає 100 питань різного рівня складності і відбувається у комп’ютерному класі ConcordiaUA безпосередньо у день Олімпіади. Деяким учасникам може бути запропоновано тест у друкованому форматі, при цьому змістове наповнення є ідентичним електронному тесту.

Метою цього етапу є перевірка знання учасниками лексики з основних сфер бізнесу (напр.: структура компанії, маркетинг, реклама, PR, загальний менеджмент, міжнародна торгівля, фінанси тощо), функціональних фраз презентацій, ділових зустрічей, переговорів, телефонних розмов, письмової комунікації у діловій сфері. Учасники повинні бути обізнаними з основними правилами і принципами професійних комунікативних навичок, а саме телефонних переговорів (ефективні стратегії і структура), презентацій (структура, засоби візуалізації повідомлення, позамовні засоби підсилення ефективності повідомлення тощо), ділових зустрічей і засідань (функції учасників, ефективні стратегії), ділового письма (тон, стиль, базові принципи, формат, структура, типи документів), ділових переговорів (структура, основні принципи); демонструвати знання стратегій працевлаштування; бути знайомими з міжкультурними нормами ділового англомовного спілкування.

Учасникам запропонують завдання різних типів, зокрема підбір пар слів, заповнення пропусків, вибір з кількох варіантів, визначення правдивості інформації тощо.

Другий тур – усна презентація, що готується як домашнє завдання і представляється безпосередньо під час Олімпіади. Загальний бал, який учасник отримує у другому турі, є сумою балів, виставлених Жюрі при оцінюванні презентації у спеціальній формі, яка включає до 20 елементів (зокрема зоровий контакт, використання засобів наочності, відповіді на питання тощо).

Темою презентації має бути вигадана (бажано) або реально існуюча компанія (за винятком Coca-Cola, P&G і подібних). Презентація може включати будь-які аспекти за вибором учасників, наприклад опис структури компанії, її діяльності, продукції, партнерів тощо. Учасники повинні продемонструвати знання тематичної ділової лексики, а також уміння структурувати текст, використовувати наочність, відповідати на запитання, підсумовувати сказане, робити висновки тощо.

Презентація повинна звучати від 7 до 10 хвилин. Якщо учасник перевищує зазначений час, жюрі має право зупинити його і зняти бали.

Дозволяється одна презентація не більше ніж на двох учасників. При цьому кожен учасник оцінюється окремо.

Ефективна презентація повинна відповідати викладеним нижче вимогам:

  • представлятися усно без опори на написаний текст – не читатися
  • доцільно підтримуватися відповідно оформленими засобами наочності
  • відповідати формату саме ділової презентації, а не політичної промови, виступу на науковій конференції, шоу талантів або показу слайдів
  • підтримувати увагу і, ідеально, зацікавленість слухачів протягом звучання
  • тривати не менше 7 і не більше 10 хвилин (3–5 хвилин додатково відведені на питання Жюрі)
  • не використовувати професійно розроблені офіційні презентації у PowerPoint (це обмеження не розповсюджується на дрібну маркетингову продукцію, візитівки, буклети, плакати тощо).

Рекомендовані засоби наочності включають слайди (PowerPoint), роздатковий матеріал, постери, відео, зразки продукції тощо. Обладнання забезпечується ConcordiaUA.

 

Обмеження

Батькам і шкільним вчителям учасників, а також особам, які їх супроводжують, не дозволяється допомагати учасникам безпосередньо під час Олімпіади.

Під час першого туру (тест) заборонено користуватися словниками будь-якого типу. За спробу використання додаткових ресурсів, в тому числі підказок з боку інших осіб, учасника буде дискваліфіковано і його робота не перевірятиметься. Якщо батьки і вчителі бажають підтримати учасників під час другого туру (презентація), свою присутність в аудиторії потрібно узгодити з членами Жюрі.

 

Переможці

Троє переможців Олімпіади (або, за рішенням адміністрації ConcordiaUA, шестеро), які посядуть 1–3 місце, мають продемонструвати високий рівень знань і умінь з ділової англійської мови, успішно виконавши всі або більшість конкурсних завдань і, відповідно, отримати найвищі бали в обох турах Олімпіади.

Жюрі може присуджувати додаткові нагороди та спеціальні призи найбільш успішним учасникам, наприклад за найкращий результат в одному з турів Олімпіади, творчий підхід, розробку засобів наочності тощо.

 

Як взяти участь

Заявку на участь в Олімпіаді можна заповнити на нашому сайті, а також звернутися до нас за телефоном, електронною поштою або факсом. Кінцевий термін приймання заявок – 31 березня 2020 року.

Отримати оперативну інформацію та поставити свої питання ви можете у групі “Business English Competition” на Facebook.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, офіс 1-4
(+380-50) 331-4295; (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
info@uacu.edu.ua

Приймальна комісія

працює
щодня з 9-00 до 18-00
у суботу з 10-00 до 16-00
(неділя вихідний)

за адресою:
м. Київ, вул. Тургенєвська, 8–14,
кім. 1-4

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Соціальні мережі

Дізнатися більше!

Програма Подвійних Дипломів

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Дізнатися більше!