Працевлаштування

Університет Конкордія виховує фахівців міжнародного рівня з менеджменту та бізнес-адміністрування. Завдяки досвіду викладачів – практиків з усього світу та американському підходу до навчання сотні випускників уже знайшли своє місце на керівних посадах у компаніях-лідерах світового ринку.

В університеті Конкордія на регулярній основі надаються послуги з консультування, стажування та сприяння працевлаштуванню студентів та випускників. Консультування з кар’єри та бізнес-стажування було запосвтковано як крок до досягнення цілей стати провідним навчальним закладом щодо розвитку кар’єри та конкурентоспроможності випускників. Основною метою стажування є надання студентам практичного досвіду в бізнесі відповідно до міжнародних та українських стандартів.

Консультанти з кар’єри організовують семінари з написання резюме, техніки співбесіди та інших актуальних питань. Вони консультують студентів та випускників з питань планування кар’єри та можливостей працевлаштування.

Консультанти з розвитку кар’єри презентують кваліфікованих студентів своїм потенційним майбутнім роботодавцям і формують зв’язки між університетом та бізнес-спільнотою. Стажування призначені для підготовки інтернів до майбутнього працевлаштування і розвитку кар’єри; університет допоможе вам досягти ваших професійних цілей; допомогти вам бути більш конкурентним кандидатом у вашому майбутньому пошуку роботи. Ви також можете використовувати стажування, щоб визначити, чи є у вас інтерес до конкретної кар’єри, створити мережу контактів і отримати кредитні години. Це також ваш шанс знайти постійну, оплачувану роботу в компанії, в якій ви проходили інтернатуру. Таким чином, роботодавці також отримують вигоду, оскільки досвідчені стажери потребують мало або взагалі не потребують додаткових тренінгів та адаптації, коли вони починають повноцінну працю.

Приймальна Комісія

Приймальна Комісія працює
щодня з 9-00 до 18-00
(у суботу з 10-00 до 16-00)
неділя: вихідний

за адресою:
м. Київ, вул. Тургенєвська, 8–14,
кім. 1-4

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Соціальні мережі

Дізнатися Більше!