Стратегічний план

Стратегічний план 2018 – 2022 р.

До 2022 року акредитувати в НАЗЯВО / Міністерстві освіти і науки України існуючі та нові освітні програми /спеціалізації.

Підтримувати міжнародну акредитацію магістра та бакалавра FIBAA.

Покращити забезпечення якості освіти шляхом усебічної оцінки, інституційних досліджень підвищення якості для того, щоб підтримувати позитивну оцінку FIBAA, Міжнародної групи якості Ради з акредитації вищої освіти США (CHEA/CIQG), МОН; отримати ліцензію на здобуття ступеня доктора наук та надалі акредитувати її за кордоном (США / Великобританія / Німеччина).

Підвищити якість навчального досвіду студентів та покращити навчальне середовище університету за рахунок інвестицій у бібліотеку, інформаційні технології, ресурси електронного навчання.

Інвестувати в новий академічний персонал для підвищення академічних пропозицій та вдосконалення організаційної структури університету.

Удосконалення фізичного середовища університету шляхом модернізації існуючих об’єктів, як дозволить фінансування.

Проаналізувати використання та технічне обслуговування всіх об’єктів університету з метою підвищення ефективності використання, а також їх поліпшення.

Поступово розширювати контингент студентів відповідно до ліцензії.

Поступово розширювати контингент студентів підготовчого відділення та розвивати присутність нових країн.

Покращити прогрес студентів і прогнозувати завершення програм до 85% контингенту студентів разом з досягненням 85% рівня задоволеності студентами стандартами підготовки.

Подальше впровадження стратегії працевлаштування випускників та розвитку стажувань в Україні й за кордоном.

Удосконалити дослідницький профіль університету шляхом розробки дослідницької стратегії для університету з партнерами й розвитку наукового журналу «Бізнес, економіка, сталий розвиток, лідерство та інновації» (наступні випуски журналу, он-лайн журнал, форум і дві конференції).

Розвивати відносини випускників з університетом та розробити спільні проекти (студенти / викладачі / компанії / випускники).

Укласти договори про співпрацю з місцевими громадами, коледжами, школами та компаніями в Україні та за кордоном. Працювати зі школами та коледжами. Упровадити соціальну складову в навчальні програми.

Розвивати стратегічні партнерські відносини з міжнародними університетами та компаніями з ключовими партнерствами в США, Німеччині, Нідерландах, Туреччині, щоб забезпечити програми обміну для наших студентів, а також запропонувати можливості стажування та розвитку кар’єри. Заснувати представництво за кордоном.

Удосконалювати програми подвійних дипломів з університетами-партнерами та створити спільну академічно-професійну програму з бізнесом.

Забезпечити більш активну участь Наглядової ради УАКУ, радників ректора, Почесного Президента та Почесного Канцлера в керівництві УАКУ разом з Вченою радою та Студентською радою.

Приймальна комісія

працює
щодня з 9-00 до 18-00
у суботу з 10-00 до 16-00
(неділя вихідний)

за адресою:
м. Київ, вул. Тургенєвська, 8–14,
кім. 1-4

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Соціальні мережі

Дізнатися більше!

Програма Подвійних Дипломів

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: info@uacu.edu.ua

Дізнатися більше!

Українсько-Американський Університет Конкордія випускає успішних висококваліфікованих спеціалістів вже понад 20 років.