German language at the University of Applied Sciences Worms (Germany)

Anna Farvashchuk, 2nd year student, educational program “Management IT”:

«Я навчалася на дистанційному курсі German language for beginners, від Університету прикладних наук Вормс у Німеччині. За час нашого навчання, я вивчила багато нового матеріалу та закріпила свої попередні навички та знання з німецької мови. На уроках ми дуже багато практикуємо нашу вимову на прикладі реальних діалогів, та наш вчитель ніколи не забуває ні про кого з учнів і дає всім змогу відповісти на занятті та попрактикувати свою вимову і в результаті підвищити свої навички. Також наш викладач обирає індивідуальний підхід до кожного студента згідно з їх уподобаннями та рівнем опанування предмету і завжди допомагає з проходженням матеріалу. Також він вільно володіє системою Мудл та інформаційними технологіями, що значно полегшує наш навчальний процес. Моїм побажанням для майбутніх програм мобільності буде додати більше курсів з міжнародними університетами, бо це найкраща практика для вдосконалення своїх навичок спілкування іноземними мовами.»