Learning German language at the German university

Stanislav Sokol, 2nd year student, educational program “International Business”:

“Влітку 2022 року я навчався на дистанційному курсі German language for beginners в  Університеті прикладних наук  (Вормс, Німеччина). За час нашого навчання, я закріпив матеріал, який проходив ще у школі та отримав багато цікавої інформації для себе. На онлайн-лекціях ми дуже багато говоримо, завдяки чому ми закріпляємо та покращуємо нашу вимову та виконуємо безліч цікавих та корисних письмових вправ, які допомагають нам краще засвоїти граматику.  Наш викладач завжди привітний до всіх учнів та завжди готовий відповісти або пояснити матеріал, який є незрозумілим. Заняття проходять у дуже позитивній та комфортній атмосфері. Також наш викладач завжди починає та закінчує лекції згідно розкладу та має свій підхід до кожного студента, що робить лекції ще більше цікавими. Моїм побажанням для майбутніх програм мобільності буде додати більше курсів з іноземними університетами. Впевнений, що це буде дуже хороша нагода для студентів вдосконалити навички у спілкуванні та познайомитися з можливостями викладання в іноземних університетах”.