День поезії

Кожного року ConcordiaUA святкує День поезії. Цього року це відбувається в он-лайн умовах, адже університет працює 100% дистанційно у зв’язку з карантином. Адже он-лайн не може завадити нам насолоджуватися мистецтвом наших викладачів, студентів, наймолодших слухачів Школи англійської мови та їхнім талановитим виконанням творів класиків та своїх власних добірок. Отже з днем поезії, з весною! Take care!

Прояв сучасної поезії від першокурсника Жені (автор - Савелій Антіпов) #ConcordiaUAPoetryDay

Опубліковано Ukrainian-American Concordia University - WIUU Неділя, 22 березня 2020 р.

Карантин карантином, а свято поезії триває! Муад - слухач підготовчого відділення для іноземців, які бажають вивчити англійську мову разом з СoncordiaUA.#СoncordiaUAPoetryDay

International Poetry Day

Поезія не має кордонів та мовних бар’єрів, доводить слухач підготовчого відділення для іноземних студентів Аюб! #ConcordiaUAPoetryDay

Опубліковано Ukrainian-American Concordia University - WIUU Субота, 21 березня 2020 р.

Талановиті діти талановиті у всьому ? ConcordiaUA ТОП 10 студентка, першокурсниця Ірина, долучається до #ConcordiaUAPoetryDay з власним віршем! Пишаємося ?

Сучасної поезії та мімішності в вашу стрічку новин додасть завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту ConcordiaUA пані Любові! Юрій Іздрик «Секунди не мають виміру» #ConcordiaUAPoetryDay

Наші наймолодші, слухачі курсів англійської мови, теж долучилися до Всесвітнього дня поезії. Катерина читає вірш Т. Г. Шевченка «Доля». #ConcordiaUAPoetryDay

#ConcordiaUAPoetryDay триває і наші викладачі теж не стоять осторонь! Heinrich Heine - Leise zieht durch mein Gemüt у виконанні викладача німецької мови пані Валентини.

Poetry Day

Ганна Карпова, студентка 2 курсу ConcordiaUA, з власним віршем та відео до нього! #ConcordiaUAPoetryDay

Друзі, сьогодні - Всесвітній день поезії. Мистецтво не має кордонів та завжди допомагало людству у важкі часи. Наші студенти святкують цей день кожного року і навіть карантин не став їм на заваді. Зустрічайте, Владислава, першокурсниця ConcordiaUA. Тарас Шевченко. Гайдамаки. Корейською.#ConcordiaUAPoetryDay #studyinukraine