Ірина Любомирська

Ірина Любомирська, випускниця спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та міжнародної програми ВВА, закінчила школу з золотою медаллю. Не знизила планку і в університеті: Іра – відмінниця навчання протягом усіх років. Уже після другого курсу вона пішла працювати, має свій бізнес. Мабуть, нелегко було, але Ірина зуміла поєднати успішне навчання з цікавою насиченою роботою. Отже, зараз вона має два дипломи: державний та міжнародний, а також дворічний досвід роботи.

Ірино, вітаємо тебе із закінченням бакалаврату та бажаємо жити яскраво й цікаво, упевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям, завжди досягати всього, що було тобою задумано!

Удачі тобі на шляху пізнання улюбленої професії, успіхів у всіх творчих і ділових задумах!