Маргарита Ратушняк

Маргарита Ратушняк, випускниця спеціальності «Менеджмент» та міжнародної програми ВВА –активна учасниця студентського життя університету. https://www.concordia.edu.ua/

Майже з перших днів навчання Маргарита спочатку взяла участь, а потім і очолила співпрацю з Торгово-промисловою палатою України та Києва.

Разом зі студентами вона постійно брала участь у проведення бізнес-форумів в якості перекладачів, що дало змогу удосконалювати англійську мову, знайомилися з ріноманітними бізнес-процесами, адже основне- це переклад консультацій з бізнесменами України та інших країн.

Маргарита відзначається своєю працелюбністю, що дало їй можливість стати справжнім фахівцем з економіки та менеджменту.

Маргарито, вітаємо тебе з важливим здобуттям у твоєму житті-одержанням червоного державного диплому бакалавра та міжнародного диплому ВВА, підтвердженного європейською агенцією FIBAA.

Ось і настав твій випускний, Маргарито, з чим ми тебе сердечно вітаємо. Бажаєморозсудливості і сил для подальшого дорослого життя. Нехай доля обдаровує тебе приємними сюрпризами, нехай легким і сонячним буде твій шлях!