Практична направленість магістерської програми

Наша магістерська програма МВА направлена на удосконалення та закріплення компетентностей, якими випускники повинні оволодіти протягом навчання. Для цього в навчальний план ми ввели не тільки переддипломну практику, а також і три бізнес-тренінги: з маркетингу, сталого розвитку і бізнесу.

Keystone – це новий курс для магістрів, що має на меті зібрати всі знання, що вони вивчали раніше і стимулювати до створення нового унікального інноваційного проекту.

З незаперечних переваг курсу:

• Досвід розробки бізнес-ідеї, що вдосконалюється під час активних консультацій з фахівцями
  • Практичне застосування знань, вмінь та навичок отриманих під час навчання
  • Обмін досвідом

Цю програму очолив фінансовий експерт Пол Томас. Упродовж семестру наші магістри працювали над проектами з бізнесу в рамках практичного курсу «Keystone”. Найкращим проектом за прикладом дії Smart House визнаний найамбітніший проект студентів 2 курсу магістратури Сороки Володимира та Федуна Микити (також до їх групи входить Андрій Алексєєв, Чікамбуд Хебер). Старт-ап, який стосувався виготовлення розумного зонта, що співдіє з мобільними плагінами, був представлений на захисті перед міжнародною комісією.