Номінація “Креативний студент”

ConcordiaUA представляє своїх кращих студентів, які мають успіхи в різних сферах свого навчання та беруть активну участь у студентському житті.

Ми пишаємося своїми найкращими студентами й хотіли б, щоб про них знали всі.

Рубрику «Креативний студент – весна 2020» визначає викладач.

За версією Ганни Панасенко, доктора економічних наук, професора, викладачки курсу «Управлінський облік» проявила креативний нестандартний підхід до виконання індивідуальних завдань з використанням можливостей різних програмних інструментів Олександра Кушніренко, студентка 2 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та міжнародної програми ВВА.

Олександру також відзначають за активність на заняттях, найкращі результати у навчанні Юлія Гладка, кандидат фізико-математичних наук, доцент, викладачка курсу «Статистика» та Аліна Нгобейа, старший викладач курсу «Міжособове спілкування».

Ми вітаємо Олександру та бажаємо їй подальших успіхів!