Випускний – 2020 в Українсько-американському університеті Конкордія!

Сьогодні ми зібралися тут, щоб відзначити закінчення чергового навчального року і привітати наших шановних випускників. Ми вперше проводимо церемонію вручення дипломів онлайн за 23 роки нашої історії. Але ми дуже раді гостям, випускникам та їх рідним, які розділили з нами радість і гордість за наш університет.

Шановні батьки, шановні гості, Його Високоповажність посол Сполучених Штатів в Україні (2003–2006) та Почесний Президент університету Конкордія- Джон Едвард Гербст, пастор В’ячеслав Горпинчук – голова Наглядової ради ConcordiaUA, доктор Елейн Сарао – член Ради директорів ConcordiaUA, доктор Пол Томас – радник ректора ConcordiaUA, пан Пол Кервін, наш дорогий лондонський колега і партнер з 1998 року – доктор Алекс Александров, ми раді вітати вас у цей визначний для всіх нас день.