Номінація “Успішний студент”

ConcordiaUA представляє своїх кращих студентів, які мають успіхи в різних сферах свого навчання та беруть активну участь у студентському житті.

Ми пишаємося своїми найкращими студентами й хотіли б, щоб про них знали всі.

Найголовніше завдання студента – це навчання. У рубриці «Успішний студент – весна 2020» ми називаємо студентів, які мають найвищі оцінки з предметів.

Юлія Конон, студентка 3 курсу спеціальності «Менеджмент» та міжнародної програми ВВА. Юлія має найвищі оцінки з предмету «Бізнес-фінанси», вона всі три роки навчається успішно, стала номінантом в програмі Єразмус+ на навчання у нашому ЗВО партнері – Університеті Кобленц-Ландау.

Юля – активний учасник численних бізнес-форумів з Торгово-промисловою палатою України та Київською торгово-промисловою палатою, семінарів Міжнародного Трейд-клубу.

Ми вітаємо Юлію та бажаємо їй подальших успіхів!