ConcordiaUA запрошує на програми подвійних дипломів

Студенти ConcordiaUA можуть навчатися за програмами подвійних дипломів як в Українсько-американському університеті Конкордія, так і в університетах-партнерах по всьому світу. Кожна з цих програм пропонує  можливість отримання двох та більше дипломів; навчання в міжнародному середовищі та занурення в атмосферу бізнесу; роботу з викладачами міжнародного рівня; доступ до найбільших бібліотек, баз даних, електронних ресурсів та видань університетів; доступ до спортивних та культурно-розважальних програм.

ConcordiaUA запрошує до програм подвійних дипломів з Університетом Міннесоти (США), Університетом Конкордія Вісконсин / Анн-Арбор (США), Вищою школою управління охорони праці в Катовіце (Польща) та Сертифікованою програмою з Університетом Ратгерс.

Зарахування на програми академічного обміну

УНІВЕРСИТЕТ МІННЕСОТИ (США)

осінній семестр – 01 липня

весняний семестр – 01 листопада

ВИЩА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В КАТОВІЦЕ (Польща)

Набір учасників Програми відкрито.

УНІВЕРСИТЕТ КОНКОРДІЯ (ВІСКОНСИН / АНН АРБОР, США)

Плаваючий термін подачі заяв – студенти можуть подати в будь-який час. Якщо вони почнуть заняття в Україні, то ми можемо встановити строки навчання для проведення весняних занять.

Університет Ратгерс (США)

Студенти можуть подати заявку в будь-який час до 1 березня 2021 року.

Ми готові відповісти на ваші запитання: Марина Мостова, maryna.mostova@uacu.edu.ua