Увага: плагіат!

В нашому університеті нетерпиме відношення до плагіату та списуванню. З приводу цього серед студентів йде постійне інформування правил роботи з першоджерелами, недопустимість плагіату та ведеться постійна робота зі створення умов для якісного проведення контролів: Мідтермів, Файналів.
Введення стандартів з наших спеціальностей в плані переходу на кваліфікаційну бакалаврську роботу, як випускного іспиту, ставить нові виклики.
Тому наша декан факультету менеджменту та бізнесу, кандидат економічних наук, доцент Наталія Процун взяла участь у вебінарі на тему «Методологія запобігання плагіату», який був організований Національною агенцією із забезпечення якості вищої освіти України та компанією “Plagiat.pl”.
Основні питання, які розглядались на вебінарі:
– на яку інформацію та матеріали слід звертати увагу під час перевірки робіт на плагіат;
– як працюють антиплагіатні програми;
– які види робіт слід перевіряти в програмі антиплагіату тощо.
Ми вітаємо Наталію з успішним проходженням вебінару, та сподіваємося, що робота в цьому напрямку одержить своє нове наповнення!