Наукові дослідження для бізнесу

Сьогоднішню лекцію «Концептуальні дослідження в бізнесі» курсу «Основи підприємництва» студенти булі раді почути від дуже цікавого лектора доктора Саймона Магета Обвахо (Africa Nazarene University (Nairobi, Kenya) . Професор розповів про концептуальні дослідження, які, між іншим,  дуже важливо знати та розуміти майбутнім академічним професіоналам. Він описав головні відмінності та ідею зразкового дослідження. Уся конференція була досить інтерактивною, так як багато студентів хотіли задати свої питання. Професор розкрив кожне питання дуже детально,  навіть змусив студентів сміятись і таким чином всі провели час інформативно та позитивно. Хочеться відзначити, що доктор Саймон Магета Обвахо наголошував на важливості ділитись позитивною енергією та заохочувати студентів до дискусій, що гарно впливає на їх навчання. І хоча тема лекції була досить складною і серйозною, завдяки правильному підходу інформація легко сприймалась і була зрозумілою. На додаток, було обговорено проблеми концептуальних досліджень у сфері бізнесу в США та Європі, а також, брак якісних досліджень серед  підприємців в Україні.