Практика “Вступ до фаху”

В цьому навчальному семестрі  ми вносили зміни в його організацію у зв’язку з карантином. Зазвичай наші студенти – першокурсники відвідують фірми з іноземним капіталом та, утворюючи самостійно групи (3-5 осіб), готують презентацію про відвідану фірму за певною схемою та захищають її перед комісією. В цьому році студентам був наданий перелік таких фірм і вони готували відео-презентації.

Компанія “Royal Dutch Shell”.

Студенти І курсу – учасники проекту: – Mariia Tsepkova – Polina Kravets – Valeriia Rzhemovska.

Презентація вразила детальним аналізом економічних показників. Також варто наголосити на креативному підході до надання інформації та формуванню слайдів. Всі необхідні елементи доповіді були зазначені, що в цілому надало можливість студенткам отримати максимальні бали.