Практика «Вступ до фаху»

В цьому навчальному семестрі ми вносили зміни в його організацію у зв’язку з карантином. Зазвичай наші студенти – першокурсники відвідують фірми з іноземним капіталом та, утворюючи самостійно групи (3-5 осіб), готують презентацію про відвідану фірму за певною схемою та захищають її перед комісією. В цьому році студентам був наданий перелік таких фірм і вони готували відео-презентації.

Фірма «Walt Disney»

Студенти І курсу-учасники проекту:

– Shapoval Anastasiia
– Oleksandra Koval
– Daria Bondarenko
– Sofia Lievina

Найкраща презентація, яка вразила креативними підходами, використанням додаткових технічних засобів та надзвичайною підготовкою студенток. Студентки детально описали історію, організаційну структуру компанії, провели аналіз конкурентів, надали інформацію щодо можливостей розвитку компанії. Унікальний підхід до організації та захисту презентації показав, що студентки заслуговують на виключно найбільші бали з усіх можливих. Комісія всім присудила 100 балів одноголосно.