Відкриті інновації: екосистеми та платформи

Онлайн-навчання дає свої позитивні наслідки. Наші студенти в рамках практичного курсу «Основи підприємництва» поспілкувалися з Роберто Осорно,  дослідником та координатором офіційної програми досліджень УНІВЕРСИТЕТУ «INSTITUTO TECNOLÓGICO Y DE ESTUDIOS SUPERIORES DE OCCCIDENTE» (ITESO) (Мексика).

Лекція була про відкриті комунікації. Було дуже приємно почути Роберто Осорно, який є  відкритим та багатогранним дослідником, з дуже цікавим професійним минулим. Він розповів студентам про економічні та соціальні проблеми в Мексиці, причини відсталого розвитку та вплив суспільства у цій сфері. На додаток, спікер розказав про підприємництво у Гвадалахарі( Мексика) та його досвід. Він наголосив, що зв’язки та колаборація є ключовими ресурсами до відкритої та доступної іновації. Особливо сподобалась аналогія між природньою екосистемою та екосистемою іновацій у світі людей.