День відкритих дверей у ConcordiaUA

У ConcordiaUA відбувся День відкритих дверей. Батьки та абітурієнти познайомилися з системою навчання в університеті та одержали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Перед присутніми виступили секретар приймальної комісії кандидат філологічних наук Галина Бевзо, проректор з навчально-методичної роботи кандидат педагогічних наук Любов Кондратенко, завідувачка кафедрою міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту доктор економічних наук Любов Жарова. Для абітурієнтів провели майстер – класи з англійського твору та ділової англійської мови провідні викладачі університету Аліна Нгобейа та Тетяна Нижник.

На зустрічі був присутній представник Національного університету оборони України, у якого студенти та батьки дізналися про можливості проходження військової підготовки офіцерів запасу.