Вітаємо у дружній родині ConcordiaUA!

Галина Марченко

Це – Сашко, який сьогодні погодився нарешті втягнути костюм та взути класичні туфлі (ані весілля брата, ані власний випускний не були для нього вагомим приводом для цього).
Але сьогодні привід стався.
Бо з сьогодні він вже є студентом Ukrainian-American Concordia University – WIUU , як і мріяв.
Але містком між Сашком і університетом Конкордія став зовсім не костюм.
Містком між ними став Кембриджський сертифікат, який дозволив здійснити Сашкову мрію спокійно і без юнацьких та батьківських нервів.
Саме він, а не результат ЗНО (хоча він і був на 194 бали) став вирішальним при вступі.
До чого це я?
Батьки, економте нерви собі і дітям!
Заохочуйте, мотивуйте, надихайте дітей здавати Кембриджські іспити поступово, протягом шкільних років, йдучи до мети впевнено і спокійно!
А, якщо не зможете самі, ми у Klever People Club залюбки допоможемо: навчимо, надихнемо, змотивуємо!

Natalia Haidei, дякую тобі за те, що вела Сашка та його друзів до його В2, вірила у кожного з них та не давала розслаблятися.