Арсеній Літус – переможець хакатону

Арсеній Літус, студент 2 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» взяв участь у одному із конкурсів:

«Нещодавно я виступав на хакатоні Silpo Hack Challenge. Суть цього івенту була у тому, щоб створити інноваційну ідею у сфері рітейлу, яка полегшить людям життя. Це була всеукраїнська ініціатива, і ми змагалися з 36-ми командами та 340 учасниками,у складі як із дорослих, так і студентів. На цей івент я сам зібрав команду з 5-ти студентів та ми вийшли у фінал, де я презентував нашу ідею для топ- менеджерів Сільпо. Конкурс був організований Fozzy Group(Сільпо) та Radar Tech. Увесь конкурс з фіналом проходив в Києві у PH Hub. Суддями виступали різні топ – менеджери Сільпо(Комерційний директор, Операційний директор, Директор по впровадженню інновацій і т.д). Суть нашого проекту: наш фокус був саме на покращення оффлайн досвіду гостя у магазині. Ми провели соціологічне опитування і з’ясували, що найбільша проблема це навігація у магазинах. Тому ми запропонували систему навігації через додаток Сільпо, де місцезнаходження покупця буде переміщатися у реальному часі, коли рухаєшься і він. Технічна реалізація була зроблена на базі Bluetooth маячків розташованих по всьому магазину.»

Група Silpo Hack Challenge, тут можно знайти більше інформації: https://fb.me/e/30y3Heey6