Інформація щодо початок весняного семестру

Сьогодні, 1 лютого 2022 року, Українсько-американський університет Конкордія розпочинає свій двадцять п’ятий весняний семестр! Дорогі студенти, на вас чекають нові курси, наші круті викладачі, електронні підручники та інші ресурси (як і завше, паперові – у бібліотеці).

До вас на лекції завітають наші партнери з багатьох країн світу – професори з університетів, бізнесмени, політики, громадські діячі. Ми продовжимо знайомити вас з нашими випускниками.

Наші студенти поїдуть за програмами обміну до США, Німеччини, Туреччини.

Ми плануємо цікаві екскурсії, спортивні змагання, мистецькі заходи і багато іншого! Чекаємо на ваші пропозиції щодо організації та змісту навчання, практики, проектів, студентського життя.

Починаємо семестр онлайн, і сподіваємося на найшвидше поліпшення епідеміологічної ситуації та перехід в офлайн.

Нагадуємо про необхідність вакцинації, бустерної дози, соціальної дистанції, уникнення скупчення, масочного режиму, дезінфекції рук. Будьте обережними. Сподіваємося, що вебінар від Університету Джонс Гопкінс «COVID-19 та ментальне здоров’я: реагування та менеджмент» допоможе всім нам витримати додаткові навантаження.

Миру всім та здоров’я! Щасти!