Про цифровий малюнок з Мішель

Сучасний навчальний процес не може обмежуватися традиційними формами навчання, такими як практики та лекції. Наш університет не тільки долучає практиків до ведення курсів, але і сповна користується моливостями діджиталізованого світу, зокрема запрошує різноманітних вузьких спеціалістів, як гостьових лекторів.

Сьогодні, на запрошення Liubov Zharova, підприємиця з майже десятилітнім досвідом, що досягла визнання у сфері цифрового малюнку на міжнародному ринку, Michelle розповіла про специфіку англомовного ринку. Поділилась досвідом щодо аналізу ринку, пошуку своєї ніші, ціноутворення та формування попиту на свої послуги.

Студенти отримали можливість не тільки заглянути за лаштунки бізнесу та задати питання, але й отримати від авторки кілька малюнків.