Переможці літнього туру Олімпіади з ділової англійської мови – 2022

Оголошуємо переможців додаткового літнього туру Олімпіади з ділової англійської мови 2022, який відбувся дистанційно у суботу 23 липня.

І місце:

Назарій Патратій (м. Ужгород, Закарпатська область; Слов’янський педагогічний ліцей) – 176.67 балів за сумою двох турів. Додаткова нагорода: переможець другого туру (ділова презентація) – І місце за усну ділову презентацію на тему «Haus» зі спеціальною нагородою «Maturity of Business Idea»

ІІ місце:

Єва Уайлд (м. Трускавець, Львівська область; Центр освіти «Оптіма») – 166.93 балів за сумою двох турів

Дар’я Кнуренко (м. Чернігів, Чернігівська область; СЗСШ № 1 м. Чернігова) – 166.17 балів за сумою двох турів. Додаткова нагорода: переможець першого туру (комплексне тестування) – І місце за результатами тестування

ІІІ місце:

Єлизавета Стержинська (м. Київ; гімназія № 172 «Нивки») – 164.32 балів за сумою двох турів.

Переможці літнього туру отримають 50% (третє місце), 75% (друге місце) або 100% (перше місце) знижки в оплаті за навчання за умови вступу до УАУК.

Додаткові нагороди й номінації:

• Владислава Любимова (м. Київ; гімназія № 172 «Нивки») – переможець першого туру (І місце за результатами тестування)
  • Ілля Коберник (м. Київ; школа ІІ-ІІІ ступенів №328 Оболонського району)– спеціальна нагорода у другому турі «Оригінальна тема ділової презентації»
  • Єва Косінова (м. Київ; спеціалізована школа № 155) – спеціальна нагорода у другому турі «Актуальність і застосовність бізнес-ідеї

На платформі Moodle Центру дистанційного навчання УАУК кожен учасник Олімпіади може побачити отримані бали. Дипломи і сертифікати будуть надіслані усім учасникам електронною поштою протягом двох тижнів.

Дякуємо усім за участь!