Обов’язковий предмет для першокурсників

Розпочалися заняття для першокурсників в онлайн-режимі. Наші студенти всі предмети вивчають англійською мовою. Тому для них на першому році ми даємо два суто англійські предмети: Англійський твір І, ІІ та Ділову англійську мову І, ІІ, що дає можливість зрівняти різні рівні знання англійської для всіх студентів.

Також одним з основних предметів для першого курсу є навчальна практика «Вступ до фаху». На цих заняттях студентів знайомлять з історією та надбаннями університету; з особливостями спеціальностей, які вони обрали; з вимогами до організації навчального процесу; студентським сомоуправлінням; програмами академічної мобільності та багатьма іншими ланками діяльності університету. Студенти мають і практичне завдання.